Aktualności18 lipca 202109:36
Kto by pomyślał, że taki egzemplarz przetrwa

0
Reklama
Racibórz:
Po Raciborskiej Fabryce Sprzętu Domowego DOMGOS pozostało już tylko wspomnienie i... ta nowiutka, nieużywana froterka.
DOMGOS działał w budynku fabrycznym dawnej cygarowni Reinersa przy ul. Bosackiej. Obiekt istnieje do dziś, podobnie jak marka Domgos. Niedawno budynek znalazł nowego właściciela. W Czyżowicach tymczasem zachowała się - jak czytamy w ofercie na allegro - "froterka maszyna czyszcząca firmy domgos Racibórz z czasów PRL". Sprzęt jest w stanie fabrycznym. Nigdy nie był używany. Ma instrukcję obsługi. Cena? 488 zł.









![Racibórz aktualizuje dokumentację dla kluczowego odcinka Regionalnej Drogi Racibórz–Pszczyna. Tak ma przebiegać nowa droga [PLANY] Racibórz aktualizuje dokumentację dla kluczowego odcinka Regionalnej Drogi Racibórz–Pszczyna. Tak ma przebiegać nowa droga [PLANY] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785857544img-9701-.jpg)










![Na swojej drodze chorobowej nie spotkałem człowieka z taką klasą [LIST DO REDAKCJI] Na swojej drodze chorobowej nie spotkałem człowieka z taką klasą [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769540306img-3323-.jpg)










![70 lat legendy na czterech kołach. Wyjątkowa wystawa Chevroletów Corvette podczas Fanny Days w Krowiarkach [ZAPOWIEDŹ] 70 lat legendy na czterech kołach. Wyjątkowa wystawa Chevroletów Corvette podczas Fanny Days w Krowiarkach [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785780318chevrollet2-2-1-.jpg)

























Komentarze (0)
Dodaj komentarz