Aktualności27 czerwca 202115:17
Festiwal Górnej Odry przeniósł się do parku m. Roth

0
Reklama
Racibórz:
Dziś kolejny dzień atrakcji dla raciborzan w ramach Festiwalu Górnej Odry, tym razem w parku m. Roth przy Kochanowskiego-Bema. Trwa tu festyn rodzinny. Sporo działo się w południe, ale największe atrakcje wieczorem.
Pokazy ratownictwa WOPR, walki rycerskie, pływanie na deskach SUP














































































































































































































































































































































![Nowy wóz bojowy dla OSP Owsiszcze już na miejscu [FOTO i WIDEO] Nowy wóz bojowy dla OSP Owsiszcze już na miejscu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17630594033fb72f2c-c28e-41bf-8080-1ff5c5bc772b-.jpg)
![Rodzice dzieci z Bielskiej zaniepokojeni planami władz miasta [LIST DO REDAKCJI] Rodzice dzieci z Bielskiej zaniepokojeni planami władz miasta [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17631320081000038930-.jpg)













































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany