Orinoko rozszerza ofertę o Bałtyk. Zaprasza na wczasy do Krynicy Morskiej!

Wygodny hotel na skraju cichej miejscowości, dobre jedzenie, śpiew ptaków i szum sosen za oknem, liczne ścieżki leśne, które umożliwiają spacery po mierzei pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym… czego chcieć więcej? No… może wycieczek krajoznawczych do Trójmiasta, Elbląga, Fromborka i Malborka!
Biuro Podróży ORINOKO wprowadza w tym roku ofertę letnich wczasów w Polsce i w dniach 7-14.08.2021 (8 dni) zaprasza nad Bałtyk. Stawiając na dobry poziom usług i wypoczynek z dala od ulicznego zgiełku i kolorowej tandety - postawiliśmy na HOTEL NAT*** KRYNICA MORSKA. Obiekt położony jest na dużym, zalesionym terenie, zaledwie 100 m od morza, a na jego terenie znajdują się 4 pawilony wczasowe, po generalnym remoncie, o wysokim standardzie. Hotel polecany jest dla par i rodzin z dziećmi ceniącymi przestrzeń i spokój oraz seniorów.
Oferujemy zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych z możliwością dostawki z łazienkami, tv, lodóweczką, wi-fi i klimatyzacją. Istnieje możliwość wykorzystania Bonu Turystycznego na dziecko.
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje w formie obfitego szwedzkiego stołu.
Sprawdź hotel: NAT*** KRYNICA MORSKA
Krynica Morska to jedno z urokliwszych miejsc w Polsce, usytuowane pomiędzy Morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym. Długie, piaszczyste plaże i nasycone jodem powietrze zachęcają do długich spacerów. W Krynicy Morskiej znajduje się „Wielbłądzi Garb” będący najwyższym szczytem Mierzei Wiślanej i najwyższą w Europie stałą wydmą. Okolica pełna jest atrakcji: turyści znajdą tu m.in. Rezerwat „Buki Mierzei Wiślanej”, w którym prócz 150 letnich drzew można spotkać sarny, daniele, lisy, dziki i jenoty oraz niezliczoną ilość ptactwa. Okolica sprzyja letnim spacerom i relaksowi na pięknej, dzikiej plaży.
Zaletą prezentowanej oferty jest to, że wyjazd odbywa się bezpośrednio z Rybnika i Raciborza, a nasz komfortowy autokar jest ciągle na miejscu… podobnie jak pilot-rezydent, który opiekuje się grupą od początku do końca.
Podczas naszych wczasów, chętnym turystom zaproponujemy wycieczki krajoznawcze do Trójmiasta, Elbląga i Fromborka. W drodze powrotnej planowany jest dłuższy przystanek w Malborku, gdzie chętni będą mogli zwiedzić słynny zamek krzyżacki!
Szczegóły oferty TUTAJ.
Zapisy i informacje: udzielane są w Raciborskim Centrum Turystyki na ul. Opawskiej 38 (galeria Dukat, vis a vis E'Leclerc) od poniedziałku do piątku w godz 9.00 - 17.00.
Telefon: 32 740 92 00, 515 739 642.




















![Najmłodsza i najmniejsza studniówka. DLO bawi się w AquaBraxie [FOTO i WIDEO] Najmłodsza i najmniejsza studniówka. DLO bawi się w AquaBraxie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176868805217686753924j0a9896-.jpg)
![Przerwy w dostawie prądu w powiecie raciborskim [KOMUNIKAT] Przerwy w dostawie prądu w powiecie raciborskim [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1737275325tauron-dystrybucja-2-.jpg)

![X Eko Cross po Ziemi Pietrowickiej przyciągnął ponad 200 biegaczy [FOTO i WIDEO] X Eko Cross po Ziemi Pietrowickiej przyciągnął ponad 200 biegaczy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768648302dsc-0207-.jpg)


![Power of Winds na koncercie noworocznym w RCK. Muzyczne otwarcie roku w Raciborzu z życzeniami od włodarzy [FOTO i WIDEO] Power of Winds na koncercie noworocznym w RCK. Muzyczne otwarcie roku w Raciborzu z życzeniami od włodarzy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768690933dsc-7813-.jpg)





![Pałacyk w Łężczoku odzyskuje blask [FOTO] Pałacyk w Łężczoku odzyskuje blask [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768766460ae731f97-2bae-46ec-a3ed-82e3833cef9a-2-.jpg)






















Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.