Stowarzyszenia Źródło i Bajtel z sukcesami zaprezentowały się w Rybniku

- Niezwykle miły był powrót do występów na scenie w ramach VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca VIVERSO' 2021 - informuje Stowarzyszenie Kultury Ziemi Raciborskiej Źródło, kierowane przez Aldonę Krupę-Gawron
Konkurs odbywał się w reżimie sanitarnym bez udziału publiczności z transmisją na żywo. Zespoły w kilku kategoriach wiekowych rywalizowały na scenie Teatru Ziemi Rybnickiej w tańcu jazzowym, współczesnym, klasycznym, towarzyskim, akrobatycznym, miniaturze tanecznej, Street Dance, Show Dance, Disco Dance i Innych formach tanecznych. Stowarzyszenie " Źródło" z Raciborza i Stowarzyszenie "Bajtel" z gminy Nędza reprezentowały Zespoły Zara I, Zara II, Zara III, Efekt I i Efekt II.
Po rocznej przerwie zdobyte puchary, dyplomy i medale cieszą w dwójnasób:
I miejsce w kategorii Inne Formy Tańca do 15 lat - Zara II,
II miejsce w kategorii Inne Formy Tańca powyżej 16 lat- Zara I
II miejsce w kategorii show dance do 15 lat - Efekt I
III miejsce w kategorii Inne Formy Tańca do 11 lat - Zara III
IV miejsce w kategorii inne Formy solo do 15 lat - Hanna Kąś
Na co dzień tancerze trenują pod okiem następujących instruktorów tańca i akrobatyki: Aldona Krupa - Gawron, Paulina Miłkoś, Artur Stroka, Joanna Stępień, Joanna Sokołowska, Nadia Czemeryńska, Katarzyna Breuer i Daria Powalla.





![Historyczny zwrot w Raciborzu: dawne Rafako staje się bastionem obronnym RP [FOTO i WIDEO] Historyczny zwrot w Raciborzu: dawne Rafako staje się bastionem obronnym RP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777548601dsc-2393-.jpg)
![Majówka w powiecie raciborskim. Gwiazdy w Szymocicach, atrakcje w grodzie i na zamku, w Brzeziu zagrają dla Adriana [KALENDARIUM] Majówka w powiecie raciborskim. Gwiazdy w Szymocicach, atrakcje w grodzie i na zamku, w Brzeziu zagrają dla Adriana [KALENDARIUM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777453674zrzut-ekranu-2026-04-29-o-11-07-30-.png)

![Tak wyglądają dziś nowe baseny na Ostrogu. Prezydent zapowiada otwarcie w czerwcu, opozycja ma wątpliwości [FOTO] Tak wyglądają dziś nowe baseny na Ostrogu. Prezydent zapowiada otwarcie w czerwcu, opozycja ma wątpliwości [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777486850img-9827-.jpg)
![Dni Raciborza 2026 - trzy dni pełne atrakcji [PROGRAM] Dni Raciborza 2026 - trzy dni pełne atrakcji [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1749246055-dsc8325-.jpg)

![Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777634797dsc-2483-.jpg)











































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany