RCK zapełnia kalendarz wydarzeń na 2021 r.

Queen symfonicznie - jeśli obostrzenia nie staną na przeszkodzie tym właśnie wydarzeniem z przytupem, jeszcze w styczniu, RCK rozpocznie nowy rok kulturalny.
Miniony rok był trudny, ale RCK starał się wypełnić ofertę, dostosowaną oczywiście do wymogów sanitarnych. Choć dziś nie wiadomo, jakie będą obostrzenia po 17 stycznia, to placówka nie zasypia gruszek w popiele i szykuje wiele ciekawych wydarzeń, m.in. filmowe, muzyczno-taneczne pożegnanie lata w parku Roth. Szczegóły w wywiadzie z dyrektor Joanną Maksym-Benczew.
![Słodkie imperia dawnego Raciborza. Nocne zwiedzanie z degustacją [ZAPROSZENIE] Słodkie imperia dawnego Raciborza. Nocne zwiedzanie z degustacją [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774473728gemini-generated-image-97wlcl97wlcl97wl-.png)








![25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] 25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774436076krew-.jpg)















![Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774456568ans-354-kopia-.jpg)
























Komentarze (0)
Dodaj komentarz