Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności29 października 202009:10

Raciborskie Centrum Kultury dba o bezpieczeństwo

Raciborskie Centrum Kultury dba o bezpieczeństwo - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Raciborskie Centrum Kultury dokłada wszelkich starań, by w czasie wydarzeń kulturalnych zapewnich ich uczestnikom bezpieczeństwo w jak największym stopniu.

Przy obecnych wymogach zapełnienia miejsc siedzących w 25%, zagospodarowane jest maksymalnie 135 miejsc w Domu Kultury przy Chopina, z kolei w Strzesze 50 miejsc. Gwarantuje to widzom bezpieczne rozproszenie. Dodatkowo pracownicy RCK zwracają baczną uwagę na dokonywanie dezynfekcji rąk. Widzowie mają w tym celu do dyspozycji automatyczne dystrybutory płynu dezynfekującego, które rozstawione są w holu. Po podstawieniu dłoni urządzenie podaje odpowiednią ilość substancji dezynfekującej. W raciborskiej placówce kultury używany jest także ozonator, który jest w stanie obsłużyć kubaturę sali widowiskowej.

W przypadku dwóch koncertów jednego dnia, ekipa RCK dokonuje czyszczenia wszystkich miejsc siedzących w przerwie między wydarzeniami. Czyszczone i dezynfekowane są także toalety, korytarze, klamki oraz inne powierzchnie mogące mieć kontakt z dłońmi widza. Cała obsługa używa maseczek lub przyłbic oraz rękawic ochronnych. Obowiązek zakrywania ust i nosa dotyczy także publiczności.

Autor: RCK, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności25 marca 202611:57

25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO]

25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W środę, 25 marca od wczesnych godzin porannych Urban Lab w Raciborzu wypełnił się mieszkańcami gotowymi nieść pomoc innym. Wszystko za sprawą wspólnej inicjatywy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Lasów Państwowych, która połączyła ideę ratowania życia z troską o środowisko naturalne.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 20.03.2026
19 marca 202623:37

Nasz Racibórz 20.03.2026

Nasz Racibórz 13.03.2026
12 marca 202617:46

Nasz Racibórz 13.03.2026

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.