Aktualności | Pokaż listę wszystkich wiadomości » |
Koronawirus. W Raciborzu i Kuźni Raciborskiej działają już punkty DRIVE THRU
Drive thru punkt poboru wymazów w Raciborzu już działa. Namiot na parkingu przy oddziale zakaźnym szpitala w Raciborzu oraz w Kuźni Raciborskiej za poradnia Amicus-Med.
Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.
Komentarze (0) |
Komentarze społecznościowe |
Najczęściej czytane artykuły |
Bojanów oficjalnie przywitał nowy wóz strażacki [WIDEO]
Wóz dotarła do Bojanowa już 29 grudnia zeszłego roku, kiedy jednostka świętowała jeszcze swoje 100-lecie, ale dziś, 24.01., odbyło się oficjalne przywitanie z udziałem wiceministra sprawiedliwości Michała Wosia.
Więcej »A jednak! Mistrz kierownicy na nowym rondzie [WIDEO]
Jeszcze niedawno Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach, który zlecił budowę nowego ronda przy Mechaniku, informował, że policja nie odnotowała tuż żadnych zdarzeń. A tu proszę, wczoraj o godz. 17.30. Incydent uchwyciła kamera. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Autem kierował pijany 71-latek.
Więcej »Gruss aus Ratibor. Magiczny świat Alfreda Otlika
Stare biurko, laptop, lupa, plik karteczek i tysiące pocztówek - to był na emeryturze cały świat Alfreda Otlika. Wybitny raciborski kolekcjoner odszedł 2 stycznia tego roku w wieku 85 lat. Pozostawił po sobie największy zbiór kartek z widokami dawnego Raciborza oraz poświęconych Josephowi von Eichendorffowi.
Więcej »Rafako ma nowego prezesa zarządu
O kolejnych zmianach w zarządzie raciborskiej spółki poinformowano oficjalnie tuż po północy. Na stanowisko Prezesa Zarządu RAFAKO, Rada Nadzorcza powołała z dniem 22 stycznia dotychczasowego Wiceprezesa, Radosława Domagalskiego - Łabędziego. W skład Zarządu wszedł również, oddelegowany z Rady Nadzorczej do pełnienia funkcji Członka Zarządu, Maciej Stańczuk. W Zarządzie pozostaje Wiceprezes Jarosław Pietrzyk. Dokonane zmiany są związane z rozpoczęciem kolejnego, bardzo istotnego etapu realizacji procesu dotyczącego pozyskania inwestora strategicznego dla Spółki. To w najbliższym okresie priorytetowy proces, którego realizacja, we współpracy z dotychczasowym największym akcjonariuszem RAFAKO i wybranym wspólnym doradcą, jest kluczowa dla przyszłości RAFAKO.
Więcej »W Rybniku otwarto klub nocny. Interweniowała policja
- W nocy z 22 na 23 stycznia policjanci z rybnickiej komendy interweniowali w lokalu mieszczącym się w centrum Rybnika, który pomimo zakazu był otwarty. Właściciel zdecydował się na zorganizowanie imprezy wbrew obowiązującym przepisom. Mundurowi wylegitymowali 139 uczestników wydarzenia. Materiały dotyczące tej sprawy zostaną przesłane do Prokuratury Rejonowej w Rybniku oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej, które podejmą decyzję o dalszym postępowaniu wobec przedsiębiorcy i uczestników - informuje rybnicka KMP.
Więcej »Numery archiwalne | Pokaż listę wszystkich numerów » |
Zobacz także |

Komentarze |
Telegraf | Pokaż wszystkie » |