Aktualności8 września 202014:37
Uwaga! Przy Mechaniku znowu ruch wahadłowy

0
Reklama
Racibórz:
Uruchomienie dziś ruchu wahadłowego sterowanego sygnalizacją świetlną natychmiast zakorkowało miasto. Zobaczcie na wideo jak odbywa się teraz ruch na skrzyżowaniu Bosackiej-Armii Krajowej. Drog-Bud wyjaśnia przyczynę.
Wykonawca ronda, częstochowski Drog-Bud, wyjaśnia, że dziś około południa doszło do niespodziewanej awarii studni, poza zakresem realizowanej inwestycji. Ściągnięto już firmę, która przeprowadzi prace naprawcze. Ruch wahadłowy pozostanie to jutra, 9 września, do około godz. 8.00.
Budowa ronda na żywo na raciborz24.pl
![Słodkie imperia dawnego Raciborza. Nocne zwiedzanie i degustacja [ZAPROSZENIE] Słodkie imperia dawnego Raciborza. Nocne zwiedzanie i degustacja [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774340794zrzut-ekranu-2026-03-24-o-09-25-54-.png)
![Czujność policjantów poza służbą uratowała uczestników ruchu. Zatrzymano kierującą pod wpływem narkotyków [WIDEO] Czujność policjantów poza służbą uratowała uczestników ruchu. Zatrzymano kierującą pod wpływem narkotyków [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177425810955-926939-2-.jpg)









![Dziedzictwo na talerzu i w słowie. Śląska Wielkanoc w Pietrowicach Wielkich na bis [FOTO] Dziedzictwo na talerzu i w słowie. Śląska Wielkanoc w Pietrowicach Wielkich na bis [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774250829dsc05363-.jpg)






![Pasyjna zaduma na Zamku Piastowskim. Koncert chóru z Krzyżanowic [FOTO i WIDEO] Pasyjna zaduma na Zamku Piastowskim. Koncert chóru z Krzyżanowic [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774254308dsc-0029-.jpg)































Komentarze (0)
Dodaj komentarz