Atak kibiców Ruchu Chorzów na pogotowie ratunkowe

Kibice Ruchu Chorzów z Raciborza oraz Pszowa w biały dzień wtargnęli do placowki pogotowia ratunkowego w Rydułtowach, z zasłoniętymi twarzami, nie zważając na personel oraz niebezpieczeństwo związane z epidemią koronowirusa obdarowali ratowników pralką, suszarką do ubrań oraz artykułami spożywczymi ufundowanymi przez sklep SPAR z Pszowa.
- Była to akcja przeprowadzona na prośbę Macieja Botorka z PR Rydułtowy. Jest to efekt przedstawienia kibiców w dobrym świetle przez lokalne portale informacyjne. Fani Niebieskich podkreślają, że nie robią tego na pokaz. Czują się zobowiązani, aby w tych trudnych dla wszystkich chwilach wspomóc, często omijane przy szpitalach pogotowia ratunkowe. Ilość osób zaangażowanych w zbiórkę była tak duża, iż kibice Ruchu zapowiedzieli w niedalekiej przyszłości kolejną akcję niespodziankę. Niebieskie Południe 07 - czytamy w nadesłanym materiale.
![Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] Auto jak pochodnia na rondzie Piaskowa-Rybnicka [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778152765zrzut-ekranu-2026-05-7-o-13-18-51-.png)









![Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] Mali artyści i poligloci zaprezentowali się na scenie RCK [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778173476dsc-2000-.jpg)































![Zielona strona mocy. Ruszyła 21. pietrowicka Eko-Wystawa [FOTO i WIDEO] Zielona strona mocy. Ruszyła 21. pietrowicka Eko-Wystawa [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1778335303zrzut-ekranu-2026-05-9-o-16-01-17-.png)







Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany