Aktualności23 marca 202009:10
Tomma przy Gamowskiej pracuje tylko dla szpitala

0
Reklama
Racibórz:
Pracownia rezonansu magnetycznego, tomografii komputerowej, RTG i USG w Raciborzu przy ul. Gamowskiej nieczynna do odwołania.
- Informujemy, że od 16.03.2020 Szpital Rejonowy w Raciborzu został sprofilowany do leczenia zakażenia koronawirusem. W związku z tym pracownia TOMMA w Raciborzu do odwołania zaprzestaje wykonywania badań prywatnych oraz NFZ i zostaje oddana wyłącznie na użytek szpitala. Do pacjentów NFZ, którzy nie odbiorą skierowań osobiście, odeślemy je pocztą - podała spółka w komunikacie. Jak powiedział nam dyrektor Ryszard Rudnik, trwają ustalenia w kwestii wykorzystania potencjału pracowni jako ośrodka współpracującego ze szpitalem w Raciborzu jako jednoimiennym zakaźnym.
![Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO] Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773827025zrzut-ekranu-2026-03-18-o-10-39-08-.png)










![Smutne obrazki z rezerwatu Łężczok [FOTO] Smutne obrazki z rezerwatu Łężczok [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773823750zrzut-ekranu-2026-03-18-o-09-48-45-.png)







![Seria interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim [RAPORT 998] Seria interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17737345191773257937img-6577-2-.jpg)






























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany