Aktualności15 stycznia 202009:06
Podejrzenie czadu na Mysłowickiej

0
Reklama
Racibórz:
W czasie minionej służby strażacy z PSP Racibórz odnotowali jedną interwencję. Dziś wczesnym rankiem zostali wezwani do zasłabnięcia podczas kąpieli.
Zdarzenie miało miejsce o godzinie 5.34 w jednym z lokali w budynku wielorodzinnym w Raciborzu przy ulicy Mysłowickiej. Około 30-letnia kobieta zasłabła podczas kąpieli. Zostali wezwani strażacy, którzy udzielili poszkodowanej pierwszej pomocy. Dokonali także pomiarów z użyciem specjalistycznych detektorów, które nie potwierdziły obecności groźnego dla zdrowia i życia czadu. Poszkodowana została zabrana do szpitala przez przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego.
fot. archiwum portalu




![Radni Silnego Raciborza przedstawią własne założenia reformy oświaty [OŚWIADCZENIE] Radni Silnego Raciborza przedstawią własne założenia reformy oświaty [OŚWIADCZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1722248856img-20240729-101356-.jpg)







![Nowa strzelnica w Ekonomiku otwarta dla młodzieży i organizacji proobronnych [FOTO i WIDEO] Nowa strzelnica w Ekonomiku otwarta dla młodzieży i organizacji proobronnych [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768476573img-3490-.jpg)






































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany