Fałszywy alarm przy Mickiewicza w Raciborzu. Interweniowały dwa zastępy, w tym autodrabina

Raciborskich strażaków na nogi postawił alarm z instalacji wykrywania pożarów w jednym z monitorowanych obiektów handlowych przy ulicy Mickiewicza w Raciborzu. Do akcji zadysponowano dwa zastępy Jednostki Ratowniczo Gaśniczej z PSP, w tym wóz z drabiną.
Do zdarzenia doszło wczoraj o godzinie 16:32. Strażacy na miejscu ustalili, że nieznana osoba wcisnęła tak zwany ROP, czyli ręczny ostrzegacz pożarowy, który znajduje się na ścianach budynku i uruchamia alarm drugiego stopnia, czyli bezpośrednio informuje o zagrożeniu stanowisko kierowania PSP w Raciborzu. Alarm zakwalifikowano jako fałszywy.












![Radosne przedpołudnie na sportowo w Pietrowicach Wielkich [FOTO i WIDEO] Radosne przedpołudnie na sportowo w Pietrowicach Wielkich [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761394258dsc-9304-.jpg)


![Jarmark Rozmaitości w Sławikowie tym razem w starym browarze [FOTO i WIDEO] Jarmark Rozmaitości w Sławikowie tym razem w starym browarze [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761392649dsc-9457-.jpg)









![Stal za silna dla Górnika. Kuźnia górą nad Pszowem [FOTO] Stal za silna dla Górnika. Kuźnia górą nad Pszowem [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761421991photo-26-of-215-.jpg)






![Najbliższy wyjazd Unii zakończony pewną wygraną [FOTO] Najbliższy wyjazd Unii zakończony pewną wygraną [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1761515464gre00923-.jpg)


















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany