Lenk, Fudali i Respondek

"3x R - Rybnik i Racibórz Razem" to tytuł 10-minutowego filmu promocyjnego, jaki w najbliższy piątek, 4 czerwca, o 17.30 wyemituje Telewizja Katowice. Filmowym przewodnikiem po obu miastach będzie znany aktor Krzysztof Respondek. W rolach głównych prezydenci - Mirosław Lenk i Adam Fudali.
Film zrealizowany został w ramach projektu "Promocja kultury ziemi raciborsko-rybnickiej" i prezentuje najpiękniejsze miejsca i najciekawsze imprezy obu miast. Wspólnie z Krzysztofem Respondkiem, mieszkańców Śląska do wzięcia udziału w czerwcowych imprezach, zaproszą prezydenci: Rybnika Adam Fudali oraz Raciborza Mirosław Lenk. Przypomnijmy, w Raciborzu wspólna zabawa rozpocznie się już w sobotę, 5 czerwca i potrwa do 13 czerwca. W Rybniku bawić się będziemy od 13 do 20 czerwca.
Projekt "Promocja kultury Ziemi Raciborsko-Rybnickiej współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany