Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności23 września 202210:43

10 wyjątkowych gadżetów dla nomadów

10 wyjątkowych gadżetów dla nomadów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Współcześnie coraz więcej osób pracuje w podróży i nie ma stałego miejsca wykonywania obowiązków. Home office dynamicznie przeobraża się w tzw. work location independent. Tego typu tryb życia wymaga jednak odpowiedniego przygotowania i zaopatrzenia się w gadżety ułatwiające pracę. Jakie są najlepsze urządzenia dla cyfrowych nomadów? Podpowiadamy!

Jeszcze nie tak dawno nomadami określaliśmy koczowników z Afryki i Azji, którzy nie posiadali stałego miejsca zamieszkania. Najczęściej swój tryb życia opierali na działalności turystycznej i transportowej, korzystając np. z możliwości wielbłądów czy koni. Współcześni nomadzi cyfrowi opierają swój byt na pracy zdalnej i korzystają z wielu rozwiązań nowoczesnej technologii. Spotyka się ich coraz częściej, dlatego też proponujemy dla nich różne, ciekawe gadżety.

Dostęp do Internetu to podstawa

Najważniejszą kwestią pracy nomadów cyfrowych jest oczywiście dostęp do Internetu. Bez tego nie będą oni mogli wykonywać zróżnicowanej pracy i wysyłać efektów swoich działań do odbiorców – niezależnie od tego czy pracują w Stanach Zjednoczonych, Europie czy np. na Dalekim Wschodzie. Jak poprawić sygnał sieci internetowej?

Najlepiej wykorzystać w tym celu nowoczesny modem mobilny (polecamy wersję z 5G) wraz ze wzmacniaczem sygnału. Z modemem warto wozić ze sobą organizer na kable i akcesoria, który pomoże uporządkować wszelkie dodatki do pracy urządzenia. Jeżeli pracujemy w krajach anglosaskich – konieczna będzie specjalna przejściówka do gniazdka w celu ładowania różnych urządzeń elektronicznych i elektrycznych.

nomad-dziewczyna

Powyższe urządzenia sprawiają, że pracę grafika, copywritera, pozycjonera, projektanta i wielu innych zrealizujesz z każdego zakątka świata, bez obniżenia jej standardów!

Czytaj więcej: Praktyczne gadżety dla Nomadów

Pamiętaj o relaksie!

Sama praca to nie wszystko! Wśród 10 wymienionych przez nas gadżetów dla nomadów nie może zabraknąć tych, które wpływają na komfort i wypoczynek. Na pewno warto mieć czytnik e-booków. Po pierwsze – przyda się w pracy w przeglądaniu np. fachowej literatury. Po drugie, to świetny sprzęt, aby odpocząć po wykonywaniu obowiązków. Nie zabierzesz ze sobą wszystkich książek, a taki czytnik pozwoli Ci przeczytać każdą lekturę, na jaką masz ochotę.

Do relaksu na pewno przyda się też wydajny tablet, na którym bez problemu obejrzysz wiele filmów czy seriali. W podróż polecamy zabrać ze sobą pojemny power-bank, latarkę czołową ładowaną przez microUSB, a także listwę zasilającą, która ułatwi korzystanie z wielu sprzętów na jednym gniazdku. Do pracy może przydać się także stand na laptopa, który pozwoli korzystać z niego bez bólu pleców np. w podróży.

Jak widzisz, gadżetów dla nomadów cyfrowych jest naprawdę sporo! Wybierz zestaw dla siebie i pracuj tam, gdzie chcesz. Nie musisz się ograniczać. Spokojnie wybierzesz z nich też coś na prezent dla kogoś innego.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na portalu Uzdalnieni.pl

logo-uzdalnieni

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności30 marca 202315:58

Największy na świecie dzwon budowała firma z okolic Raciborza [FOTO i WIDEO]

Największy na świecie dzwon budowała firma z okolic Raciborza [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Jak dotąd jego wyjątkowe brzmienie miało szansę usłyszeć zaledwie kilkanaście osób. To polscy ludwisarze, odlewnicy i specjaliści w zakresie akustyki i automatyki dzwonów – twórcy największego kołysanego dzwonu na świecie, noszącego nazwę Vox Patris. Premierowo, dla nieograniczonego grona słuchaczy i widzów, 55-tonowy Głos Ojca rozbrzmi w Wielkanocną Niedzielę.

materiał nadesłany
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport29 marca 202319:00

Na marzenia nigdy nie jest za późno

Na marzenia nigdy nie jest za późno - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

We współczesnym świecie dyscyplin sportowych jest bardzo wiele. Jedną z nich jest golf. I choć na pierwszy rzut oka wydaje się on dyscypliną raczej nie dla każdego, to przy bliższym poznaniu dużo zyskuje. Przekonał się o tym pochodzący z Bolesławia, a obecnie mieszkający w Ocicach, Krzysztof Tomaszek (na zdj.), który postanowił podzielić się z nami historią tego, jak został golfistą.

(greh), fot. archiwum K. Tomaszka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności29 marca 202317:06

Gmina Rudnik skarży się na drogi. Radny Mikołajczyk interpeluje

Gmina Rudnik skarży się na drogi. Radny Mikołajczyk interpeluje - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
18
Powiat:

Radny powiatowy PiS nie krył żalu do starosty, że w tej kadencji nic się nie dzieje wokół drogi Brzeźnica-Ligota Książęca. - To porażka zarządu, katastrofa - podsumował, składając obszerną interpelację.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Kultura i edukacja30 marca 202322:03

Świat techniki i innowacji. Drzwi otwarte w Mechaniku [FOTO]

Świat techniki i innowacji. Drzwi otwarte w Mechaniku [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Politechnika nad Odrą ma już w Raciborzu ugruntowaną markę. Swoje miejsce znajdą tu ścisłe umysły, nastawione na nowe technologie, otwarte na współpracę zagraniczną.

Marta Wawoczny
Reklama
Aktualności30 marca 202307:59

Parada 2022 udana dla Zary

Parada 2022 udana dla Zary - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał nadesłany
Kultura i edukacja30 marca 202322:20

Biznes, logistyka i reklama w historycznych murach. Dni Otwarte w Ekonomiku

Biznes, logistyka i reklama w historycznych murach. Dni Otwarte w Ekonomiku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Już dwa stulecia młodzi ludzie zdobywają wiedzę w murach dawnego klasztoru dominikanek. Tradycje Królewskiego Ewangelickiego Gimnazjum kontynuuje Ekonomik. Dni otwarte poprzedziło otrzymanie akredytacji programu Erasmus+.

Marta Wawoczny
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 24.03.2023
23 marca 202320:30

Nasz Racibórz 24.03.2023

Nasz Racibórz 17.03.2023
16 marca 202320:30

Nasz Racibórz 17.03.2023

Nasz Racibórz 10.03.2023
10 marca 202308:25

Nasz Racibórz 10.03.2023

Nasz Racibórz 03.03.2023
10 marca 202308:24

Nasz Racibórz 03.03.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.