Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności17 sierpnia 202209:05

Peugeot uderzył w drzewo w Rudach

Peugeot uderzył w drzewo w Rudach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Kuźnia Raciborska:

Do zdarzenia doszło wczoraj, 16 sierpnia, po godzinie 9 w Rudach na Kolonii Renerowskiej.

Informacja o zdarzeniu drogowym w Rudach z udziałem jednego pojazdu wpłynęła do Powiatowego Stanowiska Kierowania o godzinie 9.19. Na miejsce skierowano trzy zastępy PSP oraz dwa zastępy OSP. Po dojeździe na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania, ustalono, że peugeot kierowany przez 19-latka wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. W momencie dojazdu strażaków na miejsce kierowca znajdował się poza pojazdem. Był przytomny. Strażackie działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu, odłączenia akumulatora w pojeździe, upewnieniu się o braku wycieków oraz uprzątnięciu jezdni. Po dojeździe zespołu ratownictwa medycznego poszkodowany został przekazany pod opiekę załogi karetki pogotowia. Został przewieziony do szpitala.

- Sprawcą zdarzenia był 19-letni kierujący peugeotem 306, który zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Został na niego nałożony mandat karny. Był trzeźwy. Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję – przekazał mł. asp. Łukasz Gardas z KPP Racibórz.

Autor: red., fot. FB/OSP Rudy, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport26 października 202518:21

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

AKTUALIZACJA. Podczas weekendu nie brakowało sportowych emocji. Grały ligi piłki nożnej, siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Sport26 października 202523:17

Najbliższy wyjazd Unii zakończony pewną wygraną [FOTO]

Najbliższy wyjazd Unii zakończony pewną wygraną [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W XII kolejce trzeciej grupy klasy okręgowej drużyna Unii Racibórz rozegrała mecz wyjazdowy, choć tym razem nie musiała ruszać w daleką podróż. Spotkanie z LKS Gamów odbyło się na stadionie przy ulicy Łąkowej w Raciborzu, gdzie ekipa ze Srebrnej zmierzyła się z zespołem, który swoje domowe mecze rozgrywa właśnie na obiekcie Rafako.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Sport25 października 202522:11

Stal za silna dla Górnika. Kuźnia górą nad Pszowem [FOTO]

Stal za silna dla Górnika. Kuźnia górą nad Pszowem [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kuźnia Raciborska:

W sobotę, 25 października na boisku przy ulicy Kozielskiej w Kuźni Raciborskiej odbyło się spotkanie B klasy podokręgu Racibórz, w którym miejscowa Stal podejmowała drużynę z Pszowa. Pogoda dopisała, a na trybunach pojawiła się spora grupa kibiców, liczących na emocjonujące widowisko. Od pierwszego gwizdka było widać, że obie ekipy przyjechały po trzy punkty - mecz rozpoczął się w szybkim tempie, a akcje przenosiły się z jednej strony boiska na drugą.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 24.10.2025
23 października 202521:20

Nasz Racibórz 24.10.2025

Nasz Racibórz 17.10.2025
16 października 202521:58

Nasz Racibórz 17.10.2025

Nasz Racibórz 10.10.2025
10 października 202508:24

Nasz Racibórz 10.10.2025

Nasz Racibórz 03.10.2025
2 października 202517:23

Nasz Racibórz 03.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.