Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności2 sierpnia 202211:53

Tego w Raciborzu jeszcze nie było. Rock Party w dawnej siedzibie Piastów

Tego w Raciborzu jeszcze nie było. Rock Party w dawnej siedzibie Piastów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Tego w Raciborzu jeszcze nie było! Już niebawem, bo w sobotę 20 sierpnia Powiat Raciborski, Zamek Piastowski w Raciborzu oraz Beata i Stanisław Suski zapraszają na I edycję „Zamek Rock Party”. Poznajcie jaki organizatorzy przygotowali program!

„Zamek Rock Party” będzie nie tylko zlotem motocyklowym, ale również piknikiem rodzinnym i polsko-czeską biesiadą weselną. Wydarzenie rozpocznie o godz. 15:00 weselna parada motocyklowa, a zakończy zabawa taneczna. Wstęp na wydarzenie, jak i na wszystkie przygotowane atrakcje jest bezpłatny! W programie kilkugodzinnej imprezy przewidziano m. in.: pokaz w wykonaniu OSP Cyprzanów, występ Katarzyny Rzegockiej, koncert czeskiego zespołu L.D.G.C. oraz występ Beaty Suski. Natomiast gwiazdą wieczoru będzie znany i lubiany raciborski zespół The Trast. Ponadto będą gry i konkursy dla dzieci i dorosłych oraz bezpłatny dmuchaniec.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania partnerom wydarzenia (GM Design, Browar Zamkowy Sp. z o.o., Restauracja Przystań, OSP Cyprzanów oraz Hurtownia Artykułów Biurowych i Papierniczych Ofistar. S.j.) za pomoc w przygotowaniu przedsięwzięcia.

aaa.[6]

Autor: Zamek Piastowski w Raciborzu, fot. arch. portalu, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności18 marca 202610:47

Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO]

Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
95
red., źródło zdjęć: dokumentacja UM Racibórz
Reklama
Aktualności19 marca 202613:06

Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO]

Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
52
Racibórz:

W czwartek, 19 marca, przed wejściem do Urban Labu w Raciborzu odbył się briefing prasowy posłanki Gabriela Lenartowicz. Głównym tematem spotkania był program SAFE oraz jego znaczenie dla rozwoju regionu, szczególnie w kontekście decyzji prezydenta Karol Nawrocki o zawetowaniu ustawy regulującej zasady wykorzystania środków z tego mechanizmu.

red.
Aktualności18 marca 202609:51

Smutne obrazki z rezerwatu Łężczok [FOTO]

Smutne obrazki z rezerwatu Łężczok [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
fot. Nadleśnictwo Rudy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 20.03.2026
19 marca 202623:37

Nasz Racibórz 20.03.2026

Nasz Racibórz 13.03.2026
12 marca 202617:46

Nasz Racibórz 13.03.2026

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.