Opóźnia się rozbudowa raciborskiego skateparku

200 tys. zł, jakie w zeszłym roku zarezerwowano na rozbudowę skateparku przy Zamkowej, nie pozwoliło na zrealizowanie inwestycji.
- Realizacja zadania jest na poziomie 34,13 proc. - zauważyła komisja rewizyjna Rady Miasta, traktując to jako jeden z powodów nieudzielenia prezydentowi absolutorium z wykonania budżetu za 2021 r. W swoim stanowisku komisja wskazała, że jest to jedna z wielu mocno opóźnionych inwestycji. Pieniądze na skatepark wpisano do budżetu na wniosek rządzących klubów Razem dla Raciborza i Radnych Niezależnych M. Fity.
- W ramach przekazanych środków wykonano projekt rozbudowy skateparku. Pozostała kwota była niewystarczająca na rozpoczęcie prac, dlatego realizację przeniesiono na 2022 rok. Realizacja rozbudowy skateparku jest planowana etapami w kolejnych latach - wyjaśnił na ostatniej sesji wiceprezydent Dominik Konieczny.



![Błyskawiczna reakcja policjantów podczas pożaru mieszkania na Katowickiej [WIDEO] Błyskawiczna reakcja policjantów podczas pożaru mieszkania na Katowickiej [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178159573317814328451000008970-2-.jpg)



![Przerwa w dostawie wody w Raciborzu [KOMUNIKAT] wodociagi04072020](photos/_thumbs/mini_1593846172_1_edited-.jpg)











![Międzynarodowa rywalizacja rocznika 2018, czyli V4Cup na Srebrnej [FOTO] Międzynarodowa rywalizacja rocznika 2018, czyli V4Cup na Srebrnej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781515702photo-25-z-38-.jpg)
























![Spędź lato z raciborską biblioteką [oferta zajęć dla dzieci] Spędź lato z raciborską biblioteką [oferta zajęć dla dzieci] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781628692img-5882-m-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz