Wielki piknik w Klubie Jeździeckim Aqua Brax Szymocice

W sobotę, 4 czerwca, odbył się wielki piknik w Klubie Jeździeckim Aqua Brax Szymocice. Celem akcji, poza świetną zabawą, było zaznajomienie dzieci i młodzieży z charakterem pracy z końmi, uwrażliwienie na potrzeby zwierząt, a także przekazanie profesjonalnej wiedzy dotyczącej jazdy konnej.
Wśród atrakcji znalazły się:
- Darmowe przejażdżki na koniach i kucykach
- Nauka czyszczenia koni
- Spotkanie z alpakami
- Przejazdy bryczką
- Jeździeckie ABC
- Konkurs plastyczny
- Malowanie twarzy
- Tor przeszkód
- Ringo
- Balonowe zoo
- Zabawy taneczne
- Wata cukrowa
- Popcorn
- Wyścigi w workach
- Konkurs wiedzy
- Zdjęcia z końmi
Uczestnicy zajęć otrzymywali pieczątki, za które mogli wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.
Piknik był wspaniałą okazją by poznać świat koni. Wiele dzieci przekonało się, że jest to wspaniały sposób spędzania czasu i już zapisały się na kolonie konne.

















































![Słodkie imperia dawnego Raciborza. Nocne zwiedzanie z degustacją [ZAPROSZENIE] Słodkie imperia dawnego Raciborza. Nocne zwiedzanie z degustacją [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774473728gemini-generated-image-97wlcl97wlcl97wl-.png)






![25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] 25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774436076krew-.jpg)




















![Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774456568ans-354-kopia-.jpg)





















Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.