Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności12 maja 202215:06

Dobra karma dla kota – gdzie kupić?

Dobra karma dla kota – gdzie kupić? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Polska:

Każda osoba, która ma w swoim domu czworonoga, jest częstym klientem sklepu zoologicznego. Najważniejszą rzeczą, która jest tam kupowana, jest karma. Odpowiednie żywienie zapewni zdrowie i dobrą kondycję ukochanego pupila. Gdzie kupić wysokiej jakości karmę?

Wybór karmy to kwestia, która ma bezpośrednie przełożenie na zdrowie każdego kota. Na rynku dostępne są różnego rodzaju gotowe karmy suche, jak i mokre. Wiele z nich oferuje między innymi Auchan sklep internetowy. Pełnoporcjowe karmy sprawdzą się u zdrowych kotów. W przypadku zwierząt z indywidualnymi potrzebami warto zdecydować się na produkty, które oferują sklepy zoologiczne online. Na co zwrócić uwagę, wybierając karmę dla kota. Dlaczego warto skorzystać z oferty sklepów internetowych? Te właśnie kwestie postaramy się wyjaśnić w poniższym artykule.

Jak wybrać dobrą karmę dla kota?

Żywienie zwierząt to temat dość złożony. Podczas szukania najlepszego produktu należy kierować się przede wszystkim składem. Dobra karma to taka, która jest zbilansowana i zawiera wszystkie najważniejsze składniki odżywcze. Produkty dla kotów powinny być bogate w mięso. Im większa jest jego zawartość w gotowej karmie, tym lepiej. Nie bez znaczenia jest również rodzaj serwowanej karmy. Zwierzęta te czerpią bowiem wodę w większości właśnie z pożywienia. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest podawanie kotu zarówno suchej, jak i mokrej karmy. Obie kupisz bez problemu w sklepie internetowym Auchan. Kształtowanie odpowiednich nawyków żywieniowych jest ważne już od pierwszych dni. Wspiera się w ten sposób rozwój i wzrost młodego pupila. Dobrą praktyką jest dobieranie karmy do wieku i rasy kota, gdyż wymagania żywieniowe zwierząt prowadzących inny tryb życia mogą się znacznie różnić. W przypadku problemów ze zdrowiem wybór karmy warto skonsultować z lekarzem weterynarii, tak aby zawierała kluczowe składniki, wspomagające działanie organizmu. Zdrowy rozwój ukochanego pupila to odpowiedzialność każdego właściciela.

Dlaczego warto kupować karmę w sklepie zoologicznym online?

Wysokiej jakości karma dla zwierząt potrafi być kosztowna. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest robienie zakupów online w sklepie Auchan. Dostępne tam produkty często kosztują znacznie mniej niż w stacjonarnych sklepach. Co więcej, online oferta karm dla kotów jest znacznie bardziej rozbudowana. Niewątpliwą zaletą jest wygoda wykonywania zakupów. Nie trzeba wychodzić z domu, aby zapewnić pupilowi wszystko, co niezbędne. Wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu i zaledwie chwila, by złożyć zamówienie. Oszczędność czasu jest zatem ogromna. Sklepy internetowe często oferują również korzystne promocje, które sprzyjają zamówieniu większej ilości produktów. To samo dotyczy kosztów wysyłki, która niejednokrotnie jest darmowa powyżej określonej kwoty zamówienia. Jak widać, zakupy online wiążą się z wieloma korzyściami.

Artykuł Cię zainteresował? Przeczytaj również: Codzienne zakupy przez internet – dlaczego zyskują coraz większą popularność?

Autor: materiał partnerski,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności26 maja 202310:06

Raport 998. Kot na parapecie, kolizje i pożary. Czwartek strażaków

Raport 998. Kot na parapecie, kolizje i pożary. Czwartek strażaków - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

W trakcie czwartkowej służby strażacy z PSP Racibórz i okolicznych jednostek OSP odnotowali dziewięć zdarzeń. Działania prowadzono w Babicach, Pawłowie i Raciborzu. Sprawdź szczegóły.

red.
Aktualności27 maja 202318:18

Brzeska procesja w intencji rolników i ogrodników [FOTO i WIDEO]

Brzeska procesja w intencji rolników i ogrodników [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Konno, w bryczce i pieszo - parafianie z Raciborza-Brzezia wzięli dziś, 27.05., udział w dorocznej procesji na św. Urbana.

red.
Reklama
Kultura i edukacja26 maja 202309:17

Dotknij Ligi Mistrzów w Bibliotece. Dariusz Szpakowski w Raciborzu [FOTO i WIDEO]

Dotknij Ligi Mistrzów w Bibliotece. Dariusz Szpakowski w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
4
Biblioteka Racibórz, fot. MiPBP, M. Kościelniak
Aktualności27 maja 202313:38

Gaming, breaking i hip-hop. Trwa festiwal na zamku [FOTO i WIDEO]

Gaming, breaking i hip-hop. Trwa festiwal na zamku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Do jutra popołudnia na zamku w Raciborzu potrwa czwarta edycja Festiwalu Gamingowego. Przygotowano szereg atrakcji, a w krótkim spacerze wideo omawia je współorganizator Maciek Musioł.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności28 maja 202311:14

Polsko-czeskie pielgrzymowanie na tworkowski Urbanek [FOTO i WIDEO]

Polsko-czeskie pielgrzymowanie na tworkowski Urbanek [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

Tworków, Bolesław, Owsiszcze i czeska Hać – wierni tych czterech wspólnot pielgrzymowali dziś, w Zielone Świątki, na Urbanek.

red.
Sport27 maja 202321:49

Osiem goli w Chałupkach. Pawłów z kompletem punktów [FOTO]

Osiem goli w Chałupkach. Pawłów z kompletem punktów [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

W sobotnie popołudnie na boisku w Chałupkach miejscowy Kolejarz podejmował LKS Pawłów. Sytuacja obu ekip w tabeli A klasy zdawała się sugerować, że faworytem były Chałupki. Przebieg spotkania, w którym nie brakowało ciekawych akcji, strzałów, bramkarskich parad oraz kilku kontrowersji pokazał, że niżej notowany nie zawsze musi być na przegranej pozycji.

(greh)
Reklama
Aktualności27 maja 202318:09

Przez pola bryczką i wierzchem. Procesja na św. Urbana w Kobyli [FOTO i WIDEO]

Przez pola bryczką i wierzchem. Procesja na św. Urbana w Kobyli [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kornowac:

Tradycyjnie jak co roku dziś, 27 maja, w Kobyli w gminie Kornowac odbyła się procesja ku czci świętego Urbana z błogosławieństwem pól. Święty Urban jest patronem rolników, jak mawiają patronem od gradobicia i ognia.

red.
Aktualności27 maja 202313:56

Raciborski Bieg Bez Barier. Nie wynik jest tu najważniejszy [FOTO i WIDEO]

Raciborski Bieg Bez Barier. Nie wynik jest tu najważniejszy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Wydarzenie zapoczątkowane przez śp. Jurka Wiśniewskiego okazuje się nadzwyczaj żywotne.

red., fot. w, Jan Ptak
Sport27 maja 202313:47

Zosia Paul i Mikołaj Miczek najlepsi podczas zawodów Umiem Pływać [FOTO i WIDEO]

Zosia Paul i Mikołaj Miczek najlepsi podczas zawodów Umiem Pływać [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Trzecią edycję pływackiej imprezy, organizowanej przez ratusz, SP 15 oraz MKS SMS Victoria Racibórz, można było śledzić dziś, 27.05., w H2Ostróg.

red.
Reklama
Reklama
Aktualności27 maja 202313:30

Kornowac - gmina na rowerowe rajzy i miejsce do kąpieli słonecznych [FOTO i WIDEO]

Kornowac - gmina na rowerowe rajzy i miejsce do kąpieli słonecznych [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Kornowac:

Blisko stu cyklistów wzięło dziś, 27.05., udział w polsko-czeskim rajdzie po gminie Kornowac. Jednym z przystanków była wieża widokowa w Pogrzebieniu, gdzie powstanie miejsce do zażywania kąpieli słonecznych.

red.
Reklama
Sport26 maja 202306:27

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 26.05.2023
26 maja 202309:55

Nasz Racibórz 26.05.2023

Nasz Racibórz 19.05.2023
19 maja 202307:46

Nasz Racibórz 19.05.2023

Nasz Racibórz 12.05.2023
11 maja 202319:06

Nasz Racibórz 12.05.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.