Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności19 kwietnia 202217:30

Henkel wycofuje się z działań biznesowych w Rosji

Henkel wycofuje się z działań biznesowych w Rosji - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

- W związku z wojną w Ukrainie i aktualnym rozwojem sytuacji firma Henkel podjęła decyzję o wycofaniu się z prowadzenia działalności biznesowej w Rosji. Obecnie przygotowywany jest proces wdrożenia tej decyzji - podał w komunikacie koncern mający swój zakład w Raciborzu.

- Henkel będzie ściśle współpracował ze swoimi zespołami w Rosji, aby zapewnić jego sprawną realizację. W tym czasie 2 500 pracowników naszej firmy w Rosji będzie kontynuować pracę i otrzymywać wynagrodzenie. Wpływ tej decyzji na wynik finansowy firmy jest w tej chwili trudny do oszacowania - dodano.

- Henkel potępia rosyjską wojnę przeciwko Ukrainie i przemoc wobec niewinnych cywilów. Naszym priorytetem pozostaje zrobienie wszystkiego, co możliwe, aby wesprzeć naszych kolegów na Ukrainie – powiedział Carsten Knobel, prezes Zarządu Henkla. - Wspieramy naszych pracowników oraz mieszkańców Ukrainy i krajów sąsiednich, przekazując darowizny finansowe, żywnościowe i produktowe. Wielu pracowników Henkla angażuje się w udzielanie rzeczowej pomocy na granicach lub oferując osobom z Ukrainy zakwaterowanie - dodał.

Autor: inf. spółki, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności25 marca 202611:57

25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO]

25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W środę, 25 marca od wczesnych godzin porannych Urban Lab w Raciborzu wypełnił się mieszkańcami gotowymi nieść pomoc innym. Wszystko za sprawą wspólnej inicjatywy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Lasów Państwowych, która połączyła ideę ratowania życia z troską o środowisko naturalne.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.03.2026
26 marca 202617:07

Nasz Racibórz 27.03.2026

Nasz Racibórz 20.03.2026
19 marca 202623:37

Nasz Racibórz 20.03.2026

Nasz Racibórz 13.03.2026
12 marca 202617:46

Nasz Racibórz 13.03.2026

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.