Aktualności18 lutego 202208:20
Wycinka w Alei Dębowej w Górkach Śląskich wstrzymana

0
Reklama
Racibórz:
Decyzja zapadła wczoraj wieczorem. Lasy Państwowe będą ponownie analizować sprawę. Temat od wielu tygodni jest głośny za sprawą profilu FB Lasy Rudzkie - chrońmy je. Miłośnicy przyrody sprzeciwiają się decyzji Lasów Państwowych.
Jak się dowiadujemy, w sprawie interweniował poseł Michał Woś rozmawiając m.in. z dyrektorem generalnym Lasów Państwowych. Wycinka ma być wstrzymana do odwołania. Lasy Państwowe będą ponownie analizować sprawę.
Głośny protest od wielu tygodni można śledzić na FB, profil Lasy Rudzkie - chrońmy je
















![Plama na jezdni, złamane drzewo i pożar sadzy. Pracowita wtorkowa służba strażaków [RAPORT 998] Plama na jezdni, złamane drzewo i pożar sadzy. Pracowita wtorkowa służba strażaków [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764154886img-20251125-082249-.jpg)







![Ognisko w Grodzie – podziękowanie dla mieszkańców i wsparcie WOŚP [ZAPROSZENIE] Ognisko w Grodzie – podziękowanie dla mieszkańców i wsparcie WOŚP [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_14889134051435434871img_2128--.jpg)


























Komentarze (0)
Dodaj komentarz