Ho, ho, ho! Święty Mikołaj nie zapomniał o urzędnikach w ratuszu

W projekcie budżetu na przyszły rok nie ma co prawda wzmianki i podwyżkach, ale za to na św. Mikołaja urzędnicy przy Batorego dostali kalendarze i czekoladowe mikołaje.
Trójka Mikołajów z wizytą w biurach Urzędu Miasta - podał Urząd Miasta. - Od godzin porannych 6 grudnia w korytarzu Urzędu Miasta rozlegał się dźwięk świątecznej pozytywki. To oznaczało, że do magistratu przybył Mikołaj, a w zasadzie było ich trzech. To Prezydent Miasta Dariusz Polowy i wiceprezydenci Dawid Wacławczyk i Dominik Konieczny odwiedzali kolejne biura wydziałów UM, aby obdarować z okazji Mikołajek pracowników kalendarzami na 2022 rok, aby w przyszłości nie umknęła im żadna ważna sprawa. Do kalendarzy dołączali drobny słodki poczęstunek w postaci Mikołaja z czekolady - napisano w komunikacie.
Czytaj także: Podwyżki tylko dla włodarzy. Urzędnicy obejdą się smakiem


![Ostatnie pożegnanie śp. Tadeusza Ekierta. Racibórz żegna wieloletniego prezesa RAFAKO i Raciborskiej Izby Gospodarczej [FOTO] Ostatnie pożegnanie śp. Tadeusza Ekierta. Racibórz żegna wieloletniego prezesa RAFAKO i Raciborskiej Izby Gospodarczej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766161897dsc-6195-.jpg)








![Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766141672bez-nazwy-20-.jpg)




![Choinka dla życia także w Raciborzu. Duże zainteresowanie akcją honorowego krwiodawstwa [FOTO i WIDEO] Choinka dla życia także w Raciborzu. Duże zainteresowanie akcją honorowego krwiodawstwa [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766228926zrzut-ekranu-2025-12-20-o-12-07-59-.png)






























Komentarze (0)
Dodaj komentarz