Radni dopytywali o lodowisko na Rynku

Zapowiadany nowy obiekt przy Zamkowej wejdzie dopiero w fazę projektowania. Kolejny sezon będziemy więc ślizgać się na Rynku.
– Czy jest szansa, żeby jakość lodu na lodowisku była lepsza? Wiem, że młodzież narzeka, porównując jakość między innymi do lodowiska w Pszowie – dociekała radna Ludmiła Nowacka. – Taka uwaga do nas jeszcze nie dotarła, ale przekażę informację do dyrektora OSiR-u – odparł Dawid Wacławczyk.
Głos w kwestii lodowiska zabrała także radna Justyna Henek-Wypior. – Kiedy można oczekiwać otwarcia lodowiska? – pytała. – Planujemy je otworzyć na jarmark bożonarodzeniowy, który odbędzie się na początku grudnia – odpowiedział wiceprezydent.
Podczas konferencji prasowej 12 października prezydent zapowiedział, że lodowisko będzie większe niż rok temu. Przypomnijmy więc wymiary poprzednich ślizgawek:
Lodowisko tymczasowe na Rynku 2019 12x25 m
Lodowisko tymczasowe na Rynku 2020 16x25 m






























![Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] Podejrzany o zabójstwo żony w areszcie. Tragedia w Kornowacu [KOMUNIKAT POLICJI, WIDEO Z ZATRZYMANIA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176466019155-910586-2-.jpg)
















![Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] Raciborzanie w Cali – światowej stolicy salsy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1764696491img-5285-.jpg)
































Komentarze (0)
Dodaj komentarz