Aktualności25 sierpnia 202116:45
Kiedy otworzą H2Ostróg? Widać światełko w tunelu

0
Reklama
Racibórz:
Zła wiadomość jest taka, że prace przy modernizacji systemu uzdatniania wody nadal trwają i nie ma szans, by obiekt ruszył 1 września. Dobra wiadomość to...
Zła wiadomość jest taka, że prace przy modernizacji systemu uzdatniania wody nadal trwają i nie ma szans, by obiekt ruszył 1 września. Dobra wiadomość to...
W piątek, jak słyszymy w Ośrodku Sportu i Rekreacji, rozpoczną się odbiory końcowe. Jeśli procedury zakończą się pomyślnie, to 15 września aquapark mógłby ruszyć.
Warte ponad milion złotych prace przy modernizacji systemu uzdatniania wody w H2Ostróg ruszyły 9 marca tego roku. Miały się zakończyć w maju. Wykonawca nie dochował jednak terminu. OSiR nalicza kary umowne. W grę wchodzi dochodzenie roszczeń z tytułu utraconych przychodów.



























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)






















Komentarze (0)
Dodaj komentarz