Kobieta trafiła do szpitala po zderzeniu na Starowiejskiej

Jedna osoba - pasażerka samochodu osobowego marki Kia trafiła do szpitala wskutek zdarzenia drogowego do jakiego doszło dziś tuż przed godziną 14.00 na ul. Starowiejskiej.
To było klasyczne najechanie na tył, w tym przypadku kierowcy opla corsy (SRC) na jadący przed nim samochód marki Kia (SRC). Zdarzenie zablokowało na około godzinę ruch na Starowiejskiej, która jest częścią drogi krajowej nr 45 Zabełków-Opole. Na trasie utknęły tu ciężarówki. Interweniowali strażacy i ratownicy medyczni. Więcej w komunikacie KPP Racibórz. Drogówka wykonywała czynności jak do wypadku.
Dodano 18.55: jak informuje policja, zdarzenie to wypadek, sprawcą jest 72-latek z opla corsy, który nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w samochód kia sorrento, kierowany przez 51-letniego mężczyznę. Urazu szyi doznała 47-letnia pasażerka.














![Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766091358gala-unia-.jpg)















![Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766094446dsc-6064-.jpg)





















![Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766141672bez-nazwy-20-.jpg)




Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany