Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności16 czerwca 202018:29

Środki zebrane podczas XIX Gwiazdki Serc trafiły do potrzebujących

Środki zebrane podczas XIX Gwiazdki Serc trafiły do potrzebujących - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Suma pieniędzy zebranych ze sprzedaży biletów oraz wpłat sponsorów podczas XIX Edycji Koncertu Charytatywnego GWIAZDKA SERC to ponad 30 000 zł. Akty przekazania środków na rehabilitację trafiły do potrzebujących.

Środki te zostały rozdysponowane na rehabilitację dla 26 dzieci z powiatu raciborskiego, dofinansowanie obozów rehabilitacyjnych oraz sprzętów do rehabilitacji dla uczniów i podopiecznych raciborskich szkół i stowarzyszeń oraz na stypendia za dobre wyniki w nauce dla 15 uczniów raciborskich szkół średnich.

Akty przekazania środków zostały przesłane do potrzebujących. Zarząd Raciborskiej Izby Gospodarczej serdecznie dziękuje sponsorom oraz osobom, które włączyły się w pomoc przy organizacji XIX Edycji Gwiazdki Serc.

Autor: Raciborska Izba Gospodarcza, fot. arch. portalu, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności30 czerwca 202509:21

Cyrk, ogień i serce Don Juana – nowa energia w murach Zamku Piastowskiego

Cyrk, ogień i serce Don Juana – nowa energia w murach Zamku Piastowskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Magiczna noc na raciborskim zamku. W sobotę, 28 czerwca, Zamek Piastowski po raz pierwszy stał się przestrzenią niezwykłego festiwalu „Misteria Piastorum”, łączącego teatr uliczny, ogień i elektroniczne brzmienia. Wydarzenie przyciągnęło tłumy mieszkańców i pokazało, jak średniowieczne mury mogą tętnić współczesną sztuką. Zobaczcie fotorelację Jana Ptaka.

Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strony Partnerskie30 czerwca 202518:51

Spirala czasu z irysów zakwitnie w Zaczarowanym Ogrodzie w Raciborzu

Spirala czasu z irysów zakwitnie w Zaczarowanym Ogrodzie w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W Arboretum Bramy Morawskiej w Raciborzu powstaje niezwykła przestrzeń – „spirala czasu” z irysów. Projekt, który otrzymał wsparcie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, stanie się nowym ogrodniczym sercem Zaczarowanego Ogrodu, przyciągając miłośników natury i botanicznych opowieści.

waw
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.06.2025
27 czerwca 202519:05

Nasz Racibórz 27.06.2025

Nasz Racibórz 20.06.2025
19 czerwca 202522:36

Nasz Racibórz 20.06.2025

Nasz Racibórz 13.06.2025
13 czerwca 202509:38

Nasz Racibórz 13.06.2025

Nasz Racibórz 06.06.2025
5 czerwca 202521:47

Nasz Racibórz 06.06.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.