Urzędnicy z powiatu w akcji #GaszynChallenge dla Wojtusia

Po raciborskich policjantach oraz urzędnikach magistratu do akcji pomocy Wojtusiowi z Galewic włączyli się także samorządowcy ze starostwa oraz innych gmin powiatu raciborskiego.
Wyzwanie #GaszynChallenge podjęli między innymi w Starostwie Powiatowym w Raciborzu, gdzie pompki i przysiady wykonali tutejsi urzędnicy ze strarostą Grzegorzem Swobodą na czele. W akcję pomocy włączyli się także w Krzanowicach, gdzie burmisztrz Andrzej Strzedula oraz urzędnicy pompowali przed tamtejszym urzędem gminy.
Raciborskie starostwo nominowało kolejnych uczestników akcji. Do wykonania zadania wyznaczono PUP w Raciborzu, PCPR w Raciborzu oraz raciborski PKS.
Choć kwota wymagana na leczenie Wojtusia chorego na SMA została już zebrana, wciąż można wspomóc maluszka. Wystarczy wejść TUTAJ i postępować zgodnie z poleceniami.












![Rekordowa edycja Targów Wędkarskich Babiczok Fishing 2026 w Nędzy [FOTO i WIDEO] Rekordowa edycja Targów Wędkarskich Babiczok Fishing 2026 w Nędzy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1772482795img-20260222-wa0140-2-.jpg)











![Królestwo Niebieskie. Śladami rycerzy zakonnych na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE] Królestwo Niebieskie. Śladami rycerzy zakonnych na Zamku Piastowskim [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1772523115644693854-1378266854345842-6137042360121034897-n-.jpg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany