Uwaga! Będzie przerwa w dostawie wody w Raciborzu

- Ma to związek z pracami instalacyjnymi na sieci wodociągowej - informują Wodociągi Raciborskie.
Wodociągi Raciborskie Sp. z o.o. w Raciborzu informują, że w związku z pracami instalacyjnymi na sieci wodociągowej przy ul. Henryka Pobożnego, ul. Przejazdowej i Bosackiej 52 w czwartek 30.01.2020 r. od godziny 08:00 do godziny 14:00, nastąpi ograniczenie w dostawie wody lub czasowa przerwa oraz spadek ciśnienia wody, a także dodatkowe utrudnienia w postaci chwilowego zmętnienia wody w rejonie ulic:
• Stanisława Moniuszki w kierunku torów kolejowych,
• Karola Szymanowskiego,
• Krótkiej,
• Przejazdowej od numeru 10 do numeru 38,
• Bosackiej 52.
Powyższe utrudnienia będą usuwane na bieżąco poprzez płukanie sieci wodociągowej.
Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 994.
![Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769289636dsc-2544-.jpg)
![Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769319685dsc-7954-383-.jpg)
![Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO i WIDEO] Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769291795bez-nazwy-167-.jpg)









![Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769284913bez-nazwy-33-.jpg)










![Rock, ogień, Zumba i licytacje – tak przebiegł finał WOŚP na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Rock, ogień, Zumba i licytacje – tak przebiegł finał WOŚP na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769378914dsc-9287-.jpg)



















Komentarze (0)
Dodaj komentarz