Dzień otwarty w młodzieżowym Klubie Strefa

Wiele atrakcji w "pigułce" zaproponowała Strefa dla swoich gości oraz stałych bywalców. Kolejki się ustawiały do zaplatania kolorowych warkoczyków, fantazyjnego malowania twarzy i robienia stworków antystresorków. Było wspólne gotowanie wielkiego gara jesiennej zupy dyniowej, fenomenalny występ wokalistki Natalii Tul, pokazy Jednostki Strzeleckiej i tor przeszkód z raciborską policją.
Już jest tradycją, że Strefa raz w roku zaprasza na dzień otwarty. - Choć tak naprawdę, dzień otwarty jest u nas codziennie - uśmiechają się w Stowarzyszeniu "Pomocna Dłoń", które prowadzi Klub.
I tak faktycznie jest. Tutaj przyjść może każdy. Możemy tak jak w domu - zrobić sobie herbaty i pogadać jak minął dzień, uprażyć popcorn i obejrzeć tv, zagrać w billard, piłkarzyki, ping-ponga. Można też się zapisać na zajęcia tematyczne: plastyczne, dziennikarskie, modelarskie, kulinarne, techniczne, taneczne. Mateusz co środa uczy tu breakingu. Jego grupa swoje możliwości zaprezentowała właśnie na dniu otwartym.
Wychodzimy też na basen, do kina, na rowery i wspinaczkę, zapraszamy na mniejsze i większe wycieczki. Strefa to miejsce do zabawy, rozwoju i nauki. Każdy bezpłatnie może zapisać tu swoje dziecko (od starszych klas podstawówki wzwyż). - W zamian potrzebujemy tylko uśmiechu i zaangażowania - mówią w Stowarzyszeniu.
Na miejscu od poniedziałku do piątku od 16:00 do 19:00 pracują instruktorzy, wychowawcy, pedagodzy i psycholog. Ogromnym wsparciem są też wolontariusze - dorośli już wychowankowie, uczniowie raciborskich szkół oraz studenci tutejszej PWSZ.
































![Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO] Nieważne co masz, ważne czym się dzielisz. W Urban Lab wręczono medale zasłużonym krwiodawcom [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763990146krew-.jpg)









![Trzecia odsłona Winter Futsal Cup za nami [FOTO] Trzecia odsłona Winter Futsal Cup za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763898067photo-59-of-131-.jpg)
![Pożar na Słowackiego, alarm z czujki na Mickiewicza [RAPORT 998] Pożar na Słowackiego, alarm z czujki na Mickiewicza [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1749375209499219631-1011344671183860-2834836459692046695-n-.jpg)






























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany