Mundurowi z raciborskiej drogówki odzyskali przywłaszczone audi

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w godzinach nocnych z piątku na sobotę przy ulicy Władysława Reymonta odzyskali przywłaszczone audi o wartości osiemnastu tysięcy złotych. Do przywłaszczenia samochodu doszło 31 stycznia bieżącego roku na terenie Raciborza.
Policjanci z drogówki w godzinach nocnych z pierwszego na drugiego lutego bieżącego roku około godziny 1.50 zauważyli podczas patrolu samochód na raciborskich numerach rejestracyjnych, który według przekazanej wcześniej informacji został utracony w wyniku przestępstwa. Raciborscy stróże prawa natychmiast przystąpili do jego zatrzymania. Pojazd został sprawdzony w policyjnych systemach informacyjnych, gdzie przypuszczenie policjantów się potwierdziło. Pojazd figurował jako przywłaszczony. Kierowcą, i zarazem osobą związaną z przestępstwem okazał się być 22-letni mieszkaniec Raciborza. Teraz, za czyn którego sie dopuścił grożą mu nawet trzy lata pobytu w więzieniu.
![Tragiczny wypadek na drodze pomiędzy Kuźnią Raciborską a Rudą Kozielską [FOTO] Tragiczny wypadek na drodze pomiędzy Kuźnią Raciborską a Rudą Kozielską [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775226830659502147-122128067037079676-5223686915882823458-n-2-.jpg)















![Wielki Czwartek w kościele NSPJ – początek Triduum Paschalnego [FOTO] Wielki Czwartek w kościele NSPJ – początek Triduum Paschalnego [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775160715dsc-6260-.jpg)


























![Zamek Piastowski gościł XXVI Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu [FOTO i WIDEO] Zamek Piastowski gościł XXVI Mistrzostwa Polski w Armwrestlingu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775033214dsc-6165-duz-y-.jpeg)






Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany