Aktualności24 maja 201818:34
Zielone obrazy na Dzień Matki, czyli warsztaty dla uczniów SP 18

0
Reklama
Racibórz:
UdostępnijKomentuj (0)Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu zaprosiło uczniów Szkoły Podstawowej nr 18 na kolejne warsztaty. Tym razem uczniowie kierunku architektura krajobrazu pomagali najmłodszym przygotować prezent w postaci zielonych obrazów dla swoich mam. Zapraszamy do galerii zdjęć.

























































![O. Adam Szustak z kanału Langusta na palmie: nie ośmielę się powiedzieć żadnego złego słowa o Raciborzu [WIDEO] O. Adam Szustak z kanału Langusta na palmie: nie ośmielę się powiedzieć żadnego złego słowa o Raciborzu [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776332328zrzut-ekranu-2026-04-16-o-11-29-32-.png)






![Policjanci ruszyli z pomocą psu błąkającemu się po DK45 [WIDEO] Policjanci ruszyli z pomocą psu błąkającemu się po DK45 [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177641026055-930770-2-.jpg)













![Śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców [ZAPROSZENIE] Śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1776412378s-niadanie-biznesowe-rig-1-.png)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany