Tragiczne w skutkach zderzenie fiata uno i BMW na Starowiejskiej FOTO

AKTUALIZACJA. Do zdarzenia doszło dziś przed 17.00 na ul. Starowiejskiej, niedaleko hurtowni odzieżowych przy drodze wyjazdowej z osiedla. Jak wstępnie się dowiedzieliśmy, jadący od strony ul. Jana Pawła II kierowca BMW, prawdopodobnie wskutek nadmiernej prędkości, stracił panowanie nad samochodem, "zatańczył" na jezdni i uderzył w jadące z naprzeciwka uno. Młody kierowca BMW tłumaczył, że przed samochód wyskoczył mu kot. Strażacy musieli rozciąć karoserię i uwolnić starszego kierowcę fiata, którego nieprzytomnego, w ciężkim stanie przewieziono do szpitala. Poszkodowany mężczyzna jechał sam. Łącznie na Gamowską przewieziono trzy osoby. Dokładne przyczyny wypadku ustala raciborska drogówka. Konieczna była interwencja pogotowia gazowego. BMW uderzyło bowiem w skrzynkę rozdzielczą. Obydwa samochody mają raciborskie rejestracje. Lekarzom, niestety, nie udało się uratować kierowcy fiata. Późnym wieczorem mężczyzna zmarł.
















![Pożar mieszkania przy ul. Katowickiej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Pożar mieszkania przy ul. Katowickiej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178143208857ca8f7c-676e-423d-be4a-fd1349378352-.jpg)
























![Od roju pszczół po kuchenne zadymienie [RAPORT 998] Od roju pszczół po kuchenne zadymienie [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1722611109453505630-1020416656751966-2731568433853199743-n-.jpg)
























Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.