W Raciborzu pobiegną bez granic już po raz ósmy

Celem imprezy jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy aktywnego wypoczynku i rekreacji ruchowej oraz zdobywania jej zwolenników, propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, propagowanie nowego sposobu czynnego wypoczynku - Nordic Walking, a także promocja Raciborza.
Start i meta biegu znajdować się będzie na ul. Wojska Polskiego. O 15.00 nastąpi start Biegu Młodzieżowego - 3,7 km K, M i Nordic Walking. Bieg Główny na 10 km rozpocznie się o godz. 16.00.
Trasa biegu przebiegać będzie ulicami w centrum Raciborza (3 pętle - asfalt kostka brukowa). Szczegółowa mapka trasy będzie dostępna przed biegiem oraz na stronie internetowej www.raciborz.pl, www.osir-raciborz.pl.
Bieg organizowany jest przez miasto Racibórz, Starostwo Powiatowe, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy oraz przez Szkołę Podstawową nr 4 w Raciborzu.
Regulamin biegu znajdziesz TUTAJ.
Fot. archiwum portalu
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany