Tragiczny finał poszukiwań 73-latki

Tragicznie zakończyły się trwające od środy wieczór poszukiwania 73-letniej mieszkanki Raciborza. Dziś w godzinach porannych jej zwłoki znaleziono w Raciborzu w pobliżu ulicy Rzecznej. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają śledczy pod nadzorem raciborskiej prokuratury - podał w komunikacie rzecznik raciborskiej komendy.
Raciborscy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 73-latki przez najbliższą rodzinę 29 października br. Dziś po godzinie 7.00 podczas poszukiwań jej ciało zostało odnalezione na terenie przyległym do ulicy Rzecznej w Raciborzu. Rodzina zaginionej zidentyfikowała kobietę, a tym samym potwierdziła jej tożsamość. Na miejscu zostały przeprowadzone oględziny przez ekipę śledczych z Raciborza pod nadzorem prokuratora. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.




















![Strażacy interweniowali przy dwóch zdarzeniach drogowych [RAPORT 998] Strażacy interweniowali przy dwóch zdarzeniach drogowych [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1694204944img_9402-.jpg)
![Ciocia od klocków, Pani Karmelarz, Królowa balonów i Art Camp - ferie na Zamku Piastowskim na bogato [PROGRAM] Ciocia od klocków, Pani Karmelarz, Królowa balonów i Art Camp - ferie na Zamku Piastowskim na bogato [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770138786zrzut-ekranu-2026-02-3-o-18-12-42-.png)





























Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.