Redakcja NaszRaciborz.pl poszukuje fotoreportera

Chętnie nawiążemy stałą współpracę z osobą, która chce rozwijać swoje umiejętności w fotografii reporterskiej oraz reklamowej, obeznanej z cyfrową obróbką zdjęć.
Nawiążemy stałą współpracę z osobą, która dysponuje własnym sprzętem fotograficznym (lustrzanka, obiektywy szerokokątne i teleobiektywy, lampa błyskowa), samochodem oraz czasem wolnym popołudniami i w weekendy. Oferujemy honorarium, pokrycie kosztów dojazdu, dodatkowe bonusy, legitymację prasową, bezpłatny udział w wielu biletowanych imprezach, możliwość dotarcia do znanych osób i za kulisy oraz promocję nazwiska w najpoczytniejszym portalu ziemi raciborskiej, co może się przydać osobom chcącym zawodowo zajmować się fotografią okolicznościową. Zależy nam na osobach z pasją, ciekawych świata, chcących brać udział w ciekawych wydarzeniach.
CV + portfolio przykładowych zdjęć prosimy wysyłać na [email protected]



![Potrącenie dwóch 8-latków na ulicy Kozielskiej w Raciborzu. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia [FOTO] Potrącenie dwóch 8-latków na ulicy Kozielskiej w Raciborzu. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781694081714764500-1007120638686412-1402528087230468236-n-.jpg)
![Błyskawiczna reakcja policjantów podczas pożaru mieszkania na Katowickiej [WIDEO] Błyskawiczna reakcja policjantów podczas pożaru mieszkania na Katowickiej [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178159573317814328451000008970-2-.jpg)

















![Spędź lato z raciborską biblioteką [oferta zajęć dla dzieci] Spędź lato z raciborską biblioteką [oferta zajęć dla dzieci] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781628692img-5882-m-.jpg)



























Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.