Aktualności7 kwietnia 201414:24
Uwaga! Czasowe zamknięcie oddziału ginekologiczno - położniczego

0
Reklama
Region: W związku z planowanymi robotami malarskimi części położniczej i Traktu Porodowego w Oddziale Ginekologiczno - Położniczym Szpitala w Wodzisławiu Śląskim od 15 kwietnia 2014 roku do 3 maja 2014 roku nastąpi czasowe częściowe zaprzestanie udzielania świadczeń zdrowotnychw w tych komórkach organizacyjnych szpitala, a także w Oddziale Neonatologicznym.
W części ginekologicznej Oddziału Ginekologiczno - Położniczego pacjentki będą przyjmowane jak dotychczas.
Zgodę na czasowe częściowe zamknięcie części położniczej, Traktu Porodowego i Oddziału Neonatologicznego w Szpitalu w Wodzisławiu Śląskim (zgodnie z procedurą) uzyskano zarówno od Wojewody Śląskiego, jak i Narodowego Funduszu Zdrowia w Katowicach, po wcześniejszym pozytywnym zaopiniowaniu przez Radę Społeczną PPZOZ-u.
Na czas zamknięcia części położniczej Oddziału Ginekologiczno - Położniczego w Wodzisławiu Śląskim pacjentki będą przyjmowane przez Oddział Ginekologiczno - Położniczy w Szpitalu w Rydułtowach przy ul. Plebiscytowej 47 oraz oddziały położnicze okolicznych szpitali.
SP Wodzisław Śląski



























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)






















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany