Raciborzanka Magda Frączek z Feniksem!

Magda Frączek: - Szczególnie ucieszyło mnie, że istnieje Nagroda, w której małe wydawnictwa, a nie tylko duże wytwórnie, mają szansę dostrzeżenia. Praca nad płytą Effatha pochłonęła mnie, ale też wielu bliskich mi ludzi. To im dedykuję to wyróżnienie. Za ich bezinteresowność dziękuję - w szczególności moim Rodzicom, Rodzeństwu oraz o. Tomaszowi Nowakowi. Mój debiut muzyczny, album Effatha ma charakter intensywny, sensualny, poważny i smutny, ale przede wszystkim jest pełen Nadziei. Bardzo odpowiada mi, że dostała mu się właśnie ta Nagroda, ponieważ o powstawaniu z popiołów są treści w nim zawarte. Moja twórczość jest chrześcijańska, tzn. jest "posiadaniem nadziei wbrew wszelkiej nadziei. źródło: chrzescijanskiegranie.pl
Więcej o imprezie TUTAJ



























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)






















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany