Aktualności1 kwietnia 201418:09
Odkryto kolejny fragment kanału Psinki

0
Reklama
Racibórz:
Jak tak dalej pójdzie, to będę musiał zrobić film pod roboczym tytułem Z biegiem Psinki 2 - żartuje Adrian Szczypiński, autor filmu o raciborskim, nieistniejącym już kanale. - Po ponad 40 latach od jego zasypania nadal odkrywane są miejsca, których nie zasypano, lecz przykryto byle czym. W lipcu zeszłego roku, tuż po premierze, kręciłem odkrycie fragmentu kanału przy ul. Klasztornej, a dziś mam zdjęcia z wnętrza przepustu Psinki pod ul. Żeromskiego - dodaje Szczypiński. Jak wyglądał kanał zobacz na jego zdjęciach.



































![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)






















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany