Aktualności27 marca 201408:24
Miliony do wzięcia, ale prowizja za wysoka

0
Reklama
Racibórz: Miliony złotych za tzw. służebność przesyłu może skasować miasto od dostawców mediów, ale kancelaria prawna, która chce podjąć się reprezentowania ratusza, chce aż 30 proc. prowizji.
Stałe wynagrodzenie kancelarii ma wynieść 2 tys. zł, co pozwala uniknąć zamówień publicznych, ale za to prowizja od pozyskanych kwot aż 30 proc. W grę wchodzą setki tysięcy złotych jeśli nie miliony z tytułu wynagrodzenia za służebność przesyłu. Pieniądze mieliby płacić miastu dostawcy energii oraz innych usług, wykorzystujący sieci biegnące przez miejskie grunty. O prawnikach chcących reprezentować gminę w sporach informował na przedostatniej sesji prezydent. Obecnie pertraktacje są już na etapie konstruowania umowy.
(w)




























![Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] Od sopockich fal po włoski żar: Zamkowe misterium żywiołów już w sobotę [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782283791zrzut-ekranu-2026-06-24-o-08-49-20-.png)





















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany