22-latek zmobilizował antyterrorystów

Policja oficjalnie potwierdza. To 22-letni uczestnik Warsztatów Terapii Zajęciowej przy ul. Rzeźnicznej zadzwonił wczoraj na komendę i poinformował, że w budynku Raciborskiego Centrum Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przy ul. Rzeźniczej jest bomba. Użył do tego telefonu komórkowego kolegi.
Policja wysłała na miejsce patrole i wezwała strażaków. Ściągano antyterrystów z Katowic i saperów. Planowano ewakuację placówki. Wkróce jednak, dzięki pomocy personelu, ustalono, że sprawcą zamieszania jest 22-latek z Warsztatów Terapii Zajęciowej, które znajdują się w budynku Centrum. Zadzwonił na policję z telefonu kolegi.
(w)
















![Przebudowa Rynku budzi zastrzeżenia co do zasadności wydatkowania środków publicznych [LIST DO REDAKCJI] Przebudowa Rynku budzi zastrzeżenia co do zasadności wydatkowania środków publicznych [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1756403020img-20250828-wa0027-.jpg)


![25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] 25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774436076krew-.jpg)











![Interwencje straży pożarnej w powiecie raciborskim. Pożar poddasza i niebezpieczny tlenek węgla [RAPORT 998] Interwencje straży pożarnej w powiecie raciborskim. Pożar poddasza i niebezpieczny tlenek węgla [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774597570641249479-1242434651408193-355452088067088000-n-.jpg)


![Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774456568ans-354-kopia-.jpg)


























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany