Rodzinny dramat

31 lipca na terenie jednej z posesji w Wodzisławiu utonęła dwuletnia dziewczynka. Dziecko pod nieobecność babci wyszło z domu i wpadło do oczka wodnego.
Policjanci z Wodzisławia wyjaśniają okoliczności śmierci dwuletniej dziewczynki, która utonęła w przydomowym oczku wodnym. Do zdarzenia doszło wczoraj około 18.30 przy ulicy Więźniów Politycznych. Jak wstępnie ustalono, ciało 2-letniej Oliwii w oczku wodnym o głębokości blisko 40 cm znalazł jej wujek. Mimo natychmiastowej reanimacji i przetransportowania jej helikopterem do kliniki w Katowicach, dziecka nie udało się uratować. Funkcjonariusze ustalili, że pod nieobecność rodziców, przebywających w pracy, dzieckiem opiekowała się babcia. Dziewczynka bawiła się w domu ze swoją 5-letnią siostrą, a babcia poszła otworzyć okno do sypialni. W tym czasie Oliwia i jej siostra wyszły z domu. Po jakimś czasie starsza siostra odprowadziła Oliwię do domu, a sama poszła do piaskownicy. Jednak Oliwia wyszła sama z domu i wtedy doszło do nieszczęśliwego wypadku. (KWP)







![25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] 25 bohaterów uhonorowanych. Akcja krwiodawstwa z zielonym akcentem w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774436076krew-.jpg)


![Przebudowa Rynku budzi zastrzeżenia co do zasadności wydatkowania środków publicznych [LIST DO REDAKCJI] Przebudowa Rynku budzi zastrzeżenia co do zasadności wydatkowania środków publicznych [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1756403020img-20250828-wa0027-.jpg)








![Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] Dzień otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774456568ans-354-kopia-.jpg)























![Interwencje straży pożarnej w powiecie raciborskim. Pożar poddasza i niebezpieczny tlenek węgla [RAPORT 998] Interwencje straży pożarnej w powiecie raciborskim. Pożar poddasza i niebezpieczny tlenek węgla [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774597570641249479-1242434651408193-355452088067088000-n-.jpg)






Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany