Aktualności26 lutego 201111:36
Fałszywy list i paczka dla księdza

0
Reklama
Powiat:
UdostępnijKomentuj (0)U sąsiadów. Ze względu na zbliżające się mrozy Rada postanowiła zakupić grubszy polar, jako niewielki dar mieszkańców naszego miasta, w trosce o zdrowie naszego duszpasterza. Życzymy dobrego użytkowania – takim oto listem i podarkiem zajmowali się rydułtowscy radni. Czytaj o tym TUTAJ.



![Samorządowcy pod lupą jawności. Muszą ujawnić majątek, dochody, kredyty i oszczędności [OŚWIADCZENIA ZA 2025] Samorządowcy pod lupą jawności. Muszą ujawnić majątek, dochody, kredyty i oszczędności [OŚWIADCZENIA ZA 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785229235os-wiadczenia-2-.jpg)



![Czy miejska tężnia solankowa to miejsce, gdzie można poprawić zdrowie, oczyścić drogi oddechowe i bezpiecznie zaznać ochłody w upalne dni? [LIST DO REDAKCJI] Czy miejska tężnia solankowa to miejsce, gdzie można poprawić zdrowie, oczyścić drogi oddechowe i bezpiecznie zaznać ochłody w upalne dni? [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785311736img-2203-.jpg)







![Aquapark H2Ostróg nieczynny. Trwa przerwa technologiczna [WIDEO] Aquapark H2Ostróg nieczynny. Trwa przerwa technologiczna [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_15000161651441885986h2ostrog_przeszedl_gruntowne_czyszczenie_i_konserwacje--.jpg)

























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany