Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności14 lutego 201112:35

Zakochani lubią gorące klimaty

Zakochani lubią gorące klimaty - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Kanary i Kenia to miejsca wybierane przez mieszkańców naszego powiatu jako wymarzone do spędzenia Święta Zakochanych. Gorącej miłości sprzyjają gorące klimaty. A z egzotycznymi wyprawami wiążą się niejednokrotne poważne zamiary - biura odnotowują zamówienia indywidualne na organizację zaręczyn.

Walentynkowe podróże to najczęściej weekendówki lub tygodniówki. - Powodzeniem cieszą się przede wszystkim ciepłe zakątki. Kanary i kenijskie plaże są najbardziej popularne wśród osób, które chcą Święto Zakochanych spędzić poza granicami naszego kraju - informuje Marzena Kocjan z raciborskiego Biura Informacji Turystycznej.

Jeszcze na początku roku do najpopularniejszych krajów, w których zakochani chcieli się znaleźć 14 lutego, należał też Egipt. - Natomiast Paryż czy Wiedeń, mimo że kojarzone są z romantyzmem, w Walentynki nie cieszą się specjalnym powodzeniem. Większe wzięcie mają w okresie wiosennym, gdy jest już cieplej, czyli w kwietniu czy maju - opowiada przedstawicielka raciborskiego biura podróży.

Nie brakuje wśród raciborzan śmiałków, którzy właśnie w czasie egzotycznych podróży chcą poprosić swoją wybrankę o rękę. - Co roku zdarzają się zamówienia indywidualne, obejmujące organizację zaręczyn - kończy Marzena Kocjan.

JaGA

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 24.07.2026
24 lipca 202611:18

Nasz Racibórz 24.07.2026

Nasz Racibórz 17.07.2026
17 lipca 202610:19

Nasz Racibórz 17.07.2026

Nasz Racibórz 10.07.2026
10 lipca 202619:50

Nasz Racibórz 10.07.2026

Nasz Racibórz 03.07.2026
2 lipca 202619:22

Nasz Racibórz 03.07.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.