9-latka potrącona w Pogrzebieniu

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj tuż przed godziną 18:00 na ulicy Pamiątki w Pogrzebieniu. W wyniku zdarzenia 9-letnia dziewczynka została przetransportowana przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala.
W niedzielę 14 grudnia, tuż przed godziną 18:00, w Pogrzebieniu na ulicy Pamiątki doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dziecka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 9-letnia dziewczynka wbiegła wprost pod jadący pojazd marki Opel, którym kierował 30-letni mężczyzna.
Na miejsce natychmiast zostały wysłane wszystkie służby ratunkowe, a dziewczynka została przetransportowana przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala. Policjanci prowadzą czynności mające na celu szczegółowe wyjaśnienie okoliczności oraz przebiegu tego zdarzenia drogowego.
Mundurowi apelują do dzieci i dorosłych o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie dróg oraz przejść dla pieszych. Przypominają również, aby nigdy nie wbiegać na jezdnię. Należy zawsze się upewnić czy można ją bezpiecznie przekroczyć. Rodzice i opiekunowie proszeni są dodatkowo o rozmowy z dziećmi na temat zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz stały nadzór.



























![Od roju pszczół po kuchenne zadymienie [RAPORT 998] Od roju pszczół po kuchenne zadymienie [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1722611109453505630-1020416656751966-2731568433853199743-n-.jpg)






















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany