Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności22 maja 202512:47

Przedszkolaki z Radlina z wizytą w Komendzie Policji w Raciborzu

Przedszkolaki z Radlina z wizytą w Komendzie Policji w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

- Komendę Powiatową Policji w Raciborzu odwiedziły dzieci z przedszkola publicznego nr 1 im. Gromadki Misia Uszatka w Radlinie. Spotkanie było doskonałą okazją do zapoznania najmłodszych z codzienną pracą policjantów oraz zasadami bezpieczeństwa - informuje raciborska komenda.

W środę, 22 maja Komendę Powiatową Policji w Raciborzu odwiedziły dzieci z przedszkola publicznego nr 1 im. Gromadki Misia Uszatka w Radlinie, w wydarzeniu uczestniczył również Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu, podinspektor Marek Ryszka, który z serdecznością przywitał najmłodszych gości i podkreślił, jak ważne są takie spotkania w budowaniu zaufania do Policji. Podczas wizyty dzieci miały możliwość z bliska obejrzeć policyjny quad, motocykl oraz radiowóz. Każdy z pojazdów wzbudzał ogromne zainteresowanie i wywoływał wiele uśmiechów. Policjant zajmujący się profilaktyką przeprowadził krótką, dostosowaną do wieku pogadankę o tym, jak bezpiecznie poruszać się po drogach, jak zachowywać się w kontaktach z obcymi oraz gdzie szukać pomocy w sytuacjach zagrożenia. Nie zabrakło również niespodzianki, na zakończenie spotkania do dzieci dołączyła policyjna maskotka „Sznupek”, która jak zawsze wywołała mnóstwo radości i uśmiechu.

- Dziękujemy przedszkolakom za odwiedziny, a opiekunom za współpracę. Mamy nadzieję, że ta wizyta na długo pozostanie w pamięci najmłodszych i przyczyni się do budowania zaufania do służb mundurowych oraz świadomości na temat bezpieczeństwa - czytamy w komunikacie.

Autor: KPP Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności14 czerwca 202619:53

Wręczono Stypendia im. Tadeusza Ekierta. Wsparcie otrzyma 30 uczniów raciborskich szkół

Wręczono Stypendia im. Tadeusza Ekierta. Wsparcie otrzyma 30 uczniów raciborskich szkół - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
mat.prasowy / fot. Magda Kura/Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu, RIG.
Reklama
Reklama
Sport14 czerwca 202622:39

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Weekend pełen sportowych emocji za nami. Jedni cieszyli się z wygranych, inni musieli przełknąć gorzką pigułkę porażki. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh), fot. Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.06.2026
11 czerwca 202620:34

Nasz Racibórz 12.06.2026

Nasz Racibórz 05.06.2026
5 czerwca 202616:09

Nasz Racibórz 05.06.2026

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Nasz Racibórz 22.05.2026
21 maja 202617:30

Nasz Racibórz 22.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.