Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności27 marca 202516:47

Rodzina Kasprowicza. Dni otwarte w ZSO nr 1

Rodzina Kasprowicza. Dni otwarte w ZSO nr 1 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu to miejsce, które łączy tradycję z nowoczesnością, oferując uczniom nie tylko wysokiej jakości edukację, ale także przestrzeń do rozwoju pasji i zainteresowań.

W skład zespołu wchodzą I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza oraz Liceum Sztuk Plastycznych. Obie szkoły funkcjonują wspólnie, dzieląc infrastrukturę, organizując wspólne wyjazdy i angażując uczniów w działania Samorządu Uczniowskiego. W ten sposób młodzież tworzy jedną zgraną społeczność – rodzinę „Kasprowicza”.

W nadchodzącym roku szkolnym 2025/2026 ZSO nr 1 proponuje kandydatom pięć zróżnicowanych klas: biologiczną, humanistyczno-dziennikarską, matematyczną, językową i medyczną. Profilowanie kierunków zostało starannie dopasowane do aktualnych wymogów rekrutacyjnych na uczelnie wyższe, tak aby umożliwić uczniom realizację ich planów edukacyjnych i zawodowych.

– Mam nadzieję, że zapoznając się z ofertą naszych szkół, odnajdziecie miejsce, które Was zainspiruje i przyciągnie – mówi Marzena Kacprowicz, dyrektor ZSO nr 1. 

Zdjęcia przygotowały dla naszej redakcji uczennice ZSO nr 1: Wiktoria Buczak, Inga Cichy, Alicja Witek i Karolina Białdyga oraz J. Ptak

INFORMATOR NABOROWY 2025

Autor: fot. Wiktoria Buczak, Inga Cichy, Alicja Witek i Karolina Białdyga, J. Ptak, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Styl życia4 czerwca 202612:12

Procesja Bożego Ciała przeszła ulicami parafii WNMP [FOTO i WIDEO]

Procesja Bożego Ciała przeszła ulicami parafii WNMP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Liczne grono wiernych uczestniczyło w uroczystości Bożego Ciała w parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Raciborzu. Tradycyjna procesja eucharystyczna po Mszy Świętej przeszła ulicami centrum miasta, gromadząc mieszkańców, którzy wspólnie dali świadectwo swojej wiary.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport4 czerwca 202623:58

Unia długo biła głową w mur. Po przerwie rozstrzygnęła mecz i wskoczyła na podium [FOTO]

Unia długo biła głową w mur. Po przerwie rozstrzygnęła mecz i wskoczyła na podium [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Przed czwartkowym spotkaniem trudno było znaleźć argumenty przemawiające za zespołem ze Szczejkowic. Unia Racibórz miała przed meczem aż 22 punkty przewagi nad Borowikiem, walczyła o miejsce w czołówce tabeli i występowała przed własną publicznością. Piłka nożna po raz kolejny pokazała jednak, że różnice widoczne w tabeli nie zawsze przekładają się na wydarzenia boiskowe.

(greh)
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport4 czerwca 202623:28

Młodzi piłkarze rywalizowali w Nędzy. InPost Cup pełen goli i sportowych emocji [FOTO]

Młodzi piłkarze rywalizowali w Nędzy. InPost Cup pełen goli i sportowych emocji [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Nędza:

W Boże Ciało w Nędzy rozegrano turniej InPost Cup organizowany przez lokalny GMKS 21 Nędza. Młodzi zawodnicy rywalizowali równocześnie na czterech boiskach, a całe wydarzenie od początku przebiegało w sportowej, turniejowej atmosferze.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Nasz Racibórz 22.05.2026
21 maja 202617:30

Nasz Racibórz 22.05.2026

Nasz Racibórz 15.05.2026
14 maja 202617:48

Nasz Racibórz 15.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.