Wiosenny koncert uczniów Fulnart na Zamku Piastowskim

W poniedziałkowy wieczór, 24 marca, sala koncertowa Zamku Piastowskiego w Raciborzu wypełniła się dźwiękami muzyki w wykonaniu uczniów Ogniska Muzycznego Fulnart. Koncert Wiosenny był nie tylko okazją do zaprezentowania umiejętności młodych artystów, ale także do wspólnego celebrowania muzyki w przyjaznej, kameralnej atmosferze.
W programie znalazły się zarówno utwory muzyki filmowej, jak i rozrywkowej, które swoją lekkością i melodyjnością idealnie wpisały się w wiosenny nastrój. Młodzi muzycy występowali solo i w duetach, prezentując zarówno delikatne, nastrojowe kompozycje, jak i bardziej energetyczne interpretacje. Wśród wykonawców znaleźli się zarówno doświadczeni uczniowie, jak i ci, którzy po raz pierwszy stanęli na scenie przed publicznością. Dla wielu z nich było to przełamanie tremy i wyjątkowe doświadczenie, które na pewno zapamiętają na długo.
Publiczność z dużym entuzjazmem przyjęła występy, nagradzając artystów gromkimi brawami. Nie brakowało momentów wzruszenia, ale i radości płynącej z muzyki. Koncert był nie tylko pokazem talentów, ale też świadectwem pracy i zaangażowania uczniów oraz ich nauczycieli, którzy przygotowali ich do występu.
Takie wydarzenia to doskonała okazja, by docenić rozwój młodych artystów oraz zobaczyć, jak muzyka łączy ludzi i buduje wspólnotę. Poniedziałkowy koncert na Zamku Piastowskim był tego najlepszym przykładem.






























![Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] Studniówka maturzystów CKZiU nr 1 w Raciborzu. Poloneza zatańczono w Acropolis [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769289636dsc-2544-.jpg)
![Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] Razem młodzi przyjaciele! Studniówka II LO z Raciborza [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769319685dsc-7954-383-.jpg)
![Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO i WIDEO] Studniówka II LO im. Adama Mickiewicza w Parku Leśnym w Rogowie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769291795bez-nazwy-167-.jpg)









![Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] Morsy i ognisko w Grodzie – wspólne spotkanie mieszkańców i wsparcie dla WOŚP [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769284913bez-nazwy-33-.jpg)










![Rock, ogień, Zumba i licytacje – tak przebiegł finał WOŚP na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Rock, ogień, Zumba i licytacje – tak przebiegł finał WOŚP na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769378914dsc-9287-.jpg)



















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany