Kobieta wtargnęła do raciborskiego szpitala. Personel przestraszył się tego, co miała w torebce

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, 14 września. Kobieta była nietrzeźwa.
Jak informuje mł. asp. Łukasz Gardas z raciborskiej komendy, kobieta pod wpływem alkoholu wtargnęła na jeden z oddziałów, gdzie wszczęła awanturę. Personel zauważył w jej torebce przedmiot przypominający broń. Wezwano policję.
Na szczęście okazało się, że to atrapa broni - zabawka. Kobietę wyprowadzono ze szpitala i ukarano 500 zł mandatem karnym za zakłócanie porządku.
![Rosjanie pokazali archiwalny film z zajęcia Raciborza [WIDEO] Rosjanie pokazali archiwalny film z zajęcia Raciborza [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769499412zrzut-ekranu-2026-01-27-o-08-36-24-.png)



![Dariusz Polowy: Podejmiemy działania by uchronić oświatę przed błędami prezydenta Wojciechowicza [WIDEO] Dariusz Polowy: Podejmiemy działania by uchronić oświatę przed błędami prezydenta Wojciechowicza [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17695160751769510248img-20260127-102302-2-.jpg)




![Powiatowa Gala Operetkowa na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] Powiatowa Gala Operetkowa na Zamku Piastowskim [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769424937koncert-noworoczny-129-25-01-2026-r-.jpg)





![Czyste Powietrze – z myślą o mieszkańcach województwa śląskiego [WIDEO] Czyste Powietrze – z myślą o mieszkańcach województwa śląskiego [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769439647wfosigwkatowice-6418-duz-y-.jpeg)



































Komentarze (0)
Dodaj komentarz