Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności2 sierpnia 202417:04

Citroen, ford i volkswagen zderzyły się na Gliwickiej. Kierująca passatem trafiła do szpitala [FOTO]

Citroen, ford i volkswagen zderzyły się na Gliwickiej. Kierująca passatem trafiła do szpitala [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Aktualizacja. Uwaga kierowcy! Na trasie pomiędzy Ostrogiem a Markowicami doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Jeden z nich znajduje się na boku w rowie. Na miejscu są wszystkie służby. Jak udało nam się dowiedzieć, droga jest w tym momencie całkowicie zablokowana. Jeśli możecie, unikajcie tej trasy. Policja wyznaczyła możliwe objazdy.

- Wjazd do Raciborza od strony Markowic przez ul. Grobla i Olimpijczyka. Wyjazd przez obwodnicę i ulicę Rybnicką lub w kierunku Zawady Książęcej. Mundurowi prowadzą czynności jak do wypadku drogowego, w związku z czym droga będzie zablokowana przez dłuższy czas

- przekazuje sierż. sztab. Joanna Wiśniewska, oficer prasowa KPP w Raciborzu.

Aktualizacja 18.15
Jak informuje policja, na odcinku, na którym doszło do zdarzenia, wprowadzono ruch wahadłowy. Wciąż istnieje możliwość korzystania z wyżej wymienionych objazdów.

Aktualizacja 18.23

- Udział w zdarzeniu brały trzy pojazdy. Kierujący citroenem 20-letni mężczyzna najechał na tył forda prowadzonego przez 50-latka, który uderzył z kolei w tył volkswagena passata kierowanego przez 40-letnią kobietę. Kierowca citroena po uderzeniu w poprzedzający go pojazd stracił panowanie nad kierownicą, kończąc podróż w przydrożnym rowie. W wyniku zdarzenia 40-latka trafiła do szpitala

- przekazała rzeczniczka raciborskiej policji.

Aktualizacja 03.08.2024 Raport KP PSP Racibórz

Informacja o zdarzeniu wpłynęła do Powiatowego Stanowiska Kierowania o godzinie 16.27. Wynikało z niej, że za mostem nad kanałem Ulgi w kierunku na Markowice doszło do zderzenia trzech pojazdów, z czego jeden z nich miał znajdować się w rowie. Na miejsce skierowano trzy zastępy PSP oraz jeden zastęp OSP. Po dojeździe na miejsce i przeprowadzeniu rozpoznania zgłoszenie potwierdzono. Dostawczy citroen znajdował się na prawym boku w przydrożnym rowie. Dwa pozostałe pojazdy – ford i volkswagen – na poboczu jezdni. Obrażenia w zdarzeniu odniosła jedna osoba, która po zaopatrzeniu przez zespół ratownictwa medycznego na miejscu zdarzenia została przewieziona do szpitala. Łącznie we wszystkich pojazdach podróżowało łącznie pięć osób. W momencie przybycia strażaków na miejsce osoby te znajdowały się na zewnątrz. Strażackie działania na miejscu zdarzenia polegały na zabezpieczeniu terenu akcji, odłączeniu akumulatorów w pojazdach, usunięciu plam substancji ropopochodnych oraz elementów karoserii pojazdów z jezdni i pomocy w załadunku pojazdów na lawety. Straty materialne w tym zdarzeniu oszacowano na kwotę 45 tys. złotych.

Autor: red., fot. OSP Racibórz Markowice, KPP Racibórz, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport14 marca 202620:18

Byli o krok od sensacji. Markowice straciły wygraną w 85. minucie [FOTO]

Byli o krok od sensacji. Markowice straciły wygraną w 85. minucie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Sobotnie spotkanie w Markowicach mogło zakończyć się dużą niespodzianką. Gospodarze przez długi czas prowadzili z wyżej notowanym zespołem Naprzodu Borucin, jednak w końcówce meczu goście zdołali doprowadzić do wyrównania.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 13.03.2026
12 marca 202617:46

Nasz Racibórz 13.03.2026

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Nasz Racibórz 20.02.2026
20 lutego 202610:40

Nasz Racibórz 20.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.