Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności22 sierpnia 201017:43

Wypadek na trasie Nędza - Kuźnia Rac.

Wypadek na trasie Nędza - Kuźnia Rac. - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Kuźnia Raciborska:

Tuż po godzinie 16.00, na trasie Nędza-Kuźnia Raciborska, doszło do groźnego w skutkach wypadku drogowego. Pod kołami opla corsy znalazł się młody motocyklista. Z obrażeniami ciała trafił do raciborskiego szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. Zobacz foto.

Jak się wstępnie dowiedzieliśmy, jadący od strony Kuźni Raciborskiej młody motocyklista nieprawidłowo wyprzedzał jadącego opla corsę. Doszło do zderzenia pojazdów. Motocyklista z obrażeniami klatki piersiowej trafił do szpitala. Pobrano mu próbkę krwi do analizy. Na miejscu wciąż pracują funkcjonariusze. Ustalają przyczyny zdarzenia. Drogę zamknięto na ponad godzinę. Policja kierowała objazdami. Więcej informacji w oficjalnym komunikacie oficera prasowego.

(k)

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport19 kwietnia 202620:13

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Wiele sportowych emocji doświadczyli kibice podczas kończącego się weekendu. Grali piłkarze od IV ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik. Emocji nie brakowało także w innych dyscyplinach z udziałem zespołów regionu. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport20 kwietnia 202622:53

A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO]

A klasa: Cztery do zera, outsider pokonuje lidera [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzyżanowice:

W niedzielę, 19 kwietnia na boisku w Tworkowie rozegrano interesujące spotkanie A klasy, w którym rezerwy lokalnego LKS 05 Tworków podejmowały drużynę LKS Buk Rudy. Mimo że gospodarze przewodzili w tabeli i byli zdecydowanymi faworytami, przyjezdni szybko zweryfikowali przedmeczowe przewidywania, pokazując większą determinację i skuteczność.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 17.04.2026
16 kwietnia 202616:24

Nasz Racibórz 17.04.2026

Nasz Racibórz 10.04.2026
9 kwietnia 202622:37

Nasz Racibórz 10.04.2026

Nasz Racibórz 03.04.2026
2 kwietnia 202622:34

Nasz Racibórz 03.04.2026

Nasz Racibórz 27.03.2026
26 marca 202608:40

Nasz Racibórz 27.03.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.